Eladó ingatlan Budapest 35 millióig (994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 35 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 994 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94382414)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Kompakt, modern minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén,...
25 900 000 HUF
2 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83443777)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt, minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, kínálunk ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83938592)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pacsirtatelepen egy 28 nm-es, 1 szobás, 1. emeleti téglaépítésű társasházi lakás, zárt udvarban, autóbeállási lehetőségge...
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24445259)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (43345378)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Azonnal Üzemeltethető Street Food Üzlet – Budapest III. kerület, Óbuda Budapest III. kerületében, a Vörösvári úton eladó...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39566987)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy társas házi lakást Pesterzsébet központjában. A lakás 27 nm, egy légteres szoba, konyha, fürdőszoba és ...
25 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb telek hirdetés (76616144)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: n/a
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! XVII. kerület keresett részén a Pesti úti lkp közelében kínálok eladásra egy zártkerti bes...
9 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (67835292)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzleti ingatlan – Budapest, VI. kerület Oktogon közelében Budapest VI. kerületében – az Orosz Nagykövetség és a kerületi...
19 970 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (34747713)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész ingatlanok Csepelen, a hév közelében! A XXI. kerületben, a Csepel Művek külső részén, a Karácsony Sándor utca HÉV...
27 900 000 HUF
754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi pince, présház hirdetés (84673267)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest XI. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a Budafoki úton, közvetlenül a BudaPart közelében kínálunk meg...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54525354)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XVIII. kerületében, csendes utcában eladó egy felújított, félszuterén elhelyezkedésű lakás az alábbi jellemzőkkel: Al...
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38433185)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, csendes kertvárosi környezetben eladó egy kis lakás saját kertkapcsolattal az alá...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74434323)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (71522478)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Csak készpénzes vevők jelentkezését VÁRJUK! Újpesten, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban eladó egy 30 nm-es, 1 szobás,...
32 900 000 HUF
1 096 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99352535)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23637959)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületbenEbben a 19nm-es Lipótvárosi lakásban minden megtalálható, amire s...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (52545122)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó sorházi lakás saját kertrésszel! a lakás téglából épült, redőnnyel ellátott fa nyílászárókkal rendelkezik, hasznos alapte...
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55548658)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63942341)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23357951)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napfényes félszuterén fiatalos lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés mellett ...
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?