Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 849 db
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (55439558)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség üzleti célú ingatlanvásárlásra Budapest 08. kerületében, a II. János Pál pápa tér közelében! Az ingatlan,...
44 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XV. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (99939669)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ez az ingatlan hirdetés kifejezetten azoknak szól, akik a fővárosban keresnek kiváló lehetőségeket! Budapest 15. kerületének n...
12 700 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi sorház hirdetés (94347973)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 37 m2
Szobaszám: 1
Ha olyan otthont keresel, amely közel van a város lüktetéséhez, mégis kertvárosi környezetben található, akkor megtaláltad! Ela...
39 990 000 HUF
1 080 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (78342616)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Hunters Ingatlaniroda kínálatában egy hangulatos, 23 nm-es garzon a Rákóczi úton – tökéletes első otthon vagy befekteté...
42 900 000 HUF
1 865 217 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33729379)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS**** Az udvarban 3 lakás van, - ...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75435929)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74433742)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás la...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb telek hirdetés (61386477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a 11. kerületben. Erdő dűlő 777 m²-es zártkerti telek eladó Budapest XI. kerületében, csendes, zöldövezeti környez...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (34646748)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1360 m2
Szobaszám: 2
A XXII kerületben eladó az Óhegyen Kétszobás hétvégiház. Nagy telek tartozik hozzá/1360 nm/ két utcára van kijárási lehetőség. ...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (37969413)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34442876)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (93894452)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, XVIII. kerület Rendessytelepen eladó egy 30 nm-es, átlagos állapotú, saját kertkapcsolatos, földszinti, 1 szobás garz...
35 500 000 HUF
1 145 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi iroda családiházban hirdetés (64445257)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kedves Érdeklődő! Ajánlom figyelmedbe ezt a 20 m²-es, földszinti minilakást a Rákóczi út frekventált részén, rendezett, körfoly...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (94283945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! Kertes sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától mégis...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (96974994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1353 m2
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Óhegy tetején örök-panorámás hatalmas telek kis házikóval az. Eladásra kínálok egy 1353nm-es gyümölcsfás, panorámás ...
49 500 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (75693648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
English description BELOW! ! ! Eladó befektetésre is kiváló, 45 nm-es szuterénlakás az Andrássy út közelében Budapest VI. ker...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48343538)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújítandó lakás a VII. kerületben Eladó egy 34 nm-es, földszinti lakás a VII. kerület csendes, belső udvarára néző rés...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (23347349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 2
XI. Ker. Repülő utca, közvetlen pálya melletti részén eladó egy nappali + 1 hálós ház, a hozzá tartozó 561 m2-es telekkel. Kült...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (97323423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (89929627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal