Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 849 db
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (34829383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó sorházi lakás saját kertrésszel! a lakás téglából épült, redőnnyel ellátott fa nyílászárókkal rendelkezik, hasznos alapte...
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (48187447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló áron eladó Budapest, XX. kerületében egy saját előkerttel rendelkező 65 m2-es, részben felújítandó, lakóparki üzlethelyi...
48 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (33363333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23466692)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterü...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (99548374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: n/a
Székesdűlőn eladó egy 405 m2-es telek. Vállalkozóknak kiváló, mivel főúton van, de ha Önnek egy önálló családi ház az álma, és ...
39 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (17523344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség a VI. Ker. Hunyadi téren AirBnB lehetőséggel! Természetben 27 nm, tulajdoni lapon 24, 5 nm-es, frissen fe...
44 900 000 HUF
1 870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55424327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
ELADVA! AZ ingatlanra 2 nap alatt vevőt találtam. Napfényes, 51 nm-es, 1+2 félszobás téglalakás eladó a XX. kerületben, Nagy...
42 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (94524234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A bakáts tér egyik kívül-belül gyönyörűen felújított társasházának 220 nm-es, utcára tekintő ablakos pincéjét kínáljuk megvétel...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyedi garázs hirdetés (33499133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vegyen (még) kedvező áron gépkocsi beállót Zuglóban- jó közlekedési kapcsolatokkal! Zuglóban a Várna u. -Ban újszerű lakóépüle...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (95799434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Budapest, VII. kerületben átadó! Bulinegyed legforgalmasabb részén 3 szintes üzlethelyiség átadó! Az üzemeltető két profillal...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (39798431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
X. kerületbeb átadó! Mester utcánál kifejezetten forgalmas helyen átadó! Az üzlethelyiség jelenleg gyros étteremként működik...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (43884644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Budapest, VI. kerület Andrássy úton eladó! Forgalmas környéken, az Oktogon, Terror háza közelében eladó. Az ingatlan 60 m2, ...
49 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (32135558)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XIII. kerület, Váci úton eladó! A Váci út forgalmas szakaszán, buszmegállóknál büfé teljes berendezéssel eladó. Az ü...
36 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (44448389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Westendben átadó! Budapest egyik legforgalmasabb bevásárlóközpontjában, a Westendben melegkonyhás étterem átadó! A jelenleg ...
50 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (44783273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A belváros szívében, a Váci utca, a Ferenciek tere és a Petőfi Sándor utca közvetlen közelében, a turisták által is kedvelt sét...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb telek hirdetés (36273436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XXI kerületében 2 db telek eladó! Mobilház telepítésére tökéletes LEHET! A telkeket egyben és külön is meg lehet vásá...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74369832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak Nálam! Önálló helyrajziszámon! Budapesten a vizafogó részen 13. kerületben eladó lakás! Az alapterülete: 24 nm+ 8nm fekvő ...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44534745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (55577344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület: 1950-es évek elején épült, Tetőszerkeze...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi teremgarázs hely hirdetés (68412872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gépkocsi beállóhely eladó (befektetésnek is alkalmas) a Ciprus lakópark, Ciprusház teremgarázsában. Egyeztetés esetén személye...
6 999 996 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal