Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 847 db
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (64996455)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Saját kert - Belső, csendes udvar - Tégla ház Jó közlekedéssel, főbb útvonal mellett, mégis csendes belső udvaron kínálok tégl...
47 990 000 HUF
1 090 681 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93653351)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Stadionoktól 1 megállóra, kiváló infrastrukturális környezetben kínálunk megvételre egy csendes belső udvarra néző 44 nm-e...
49 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33534964)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kulcsrakész lakás eladó Csepel központjához közel! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
29 500 000 HUF
819 444 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69475768)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csepel Művek területén felújított, igényesen kialakított lakás várja új tulajdonosát! A lakás iroda besorolású, a második e...
22 499 999 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74971672)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megáll...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87471944)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (27823857)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (28424999)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló...
20 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (77341332)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
23 900 000 HUF
919 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43861626)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházban saját kertrésszel....
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74278395)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14143476)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XIII. kerületében, a Róbert Károly körút és a Jász utca sarkához közel, egy polgári ház 1. emeletén található, 3...
41 900 000 HUF
1 074 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47333947)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a M...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13417779)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94135249)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29564854)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 900 000 HUF
1 074 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34348593)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
6. kerület részén, a Mozsár utcában kínálok megvételre egy igényesen, modern színekkel, magas minőségű anyagokkal felújított, 1...
48 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88997534)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterüle...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45559583)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen elkészült, teljes körűen felújított, állógalériás lakás, 1. emelet jósika UTCAFiatalos, modern megoldást keresel a belv...
50 000 000 HUF
2 631 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (59533369)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hívóli...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal