Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 849 db
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (57747836)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 105 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Pesterzsébet csendes részén, Erzsébetfalván! Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva nyugodt, kertvárosias körn...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44235733)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm-es ingatlan Bud...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (35642748)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Most az ingatlan ára mindössze 49, 9 millió forint Fiatalok figyelem! Csepel egyik legjobb környékén, az Árpád utcában eladó e...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22283137)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XIII. KERÜLETBEN! ! ! Ezt ne hagyja ki! Budapest, XIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén kínálok eladás...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49452896)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerület Baross utcában, az Orczy tér közelében egy gyönyörűen felújított homlokzatú társasházban eladó egy tulajdon...
31 500 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74316435)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35394237)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (35344347)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: n/a
A The Hunters Iroda kizárólagos kínálatában elérhető ez a zártkerti besorolású ingatlan Budapest XXII. kerületében, a Memento S...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (13799743)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. LakásaA lakás mérete 45 m2A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik. A...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61624443)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (22977995)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan Budapest v. kerületében, a Szent István körúton! Budapest egyik legfrekventáltabb ré...
39 200 000 HUF
1 568 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi üzlethelyiség üzletházban hirdetés (37792873)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés, Budagyöngyében eladó kis üzlethelyiség! II. kerületben, Budagyöngye Bevásárlóközpontban eladó egy 16 nm-es...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79555167)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek kiváló lehetőség Budapest Istvánmezőn sokoldalúan hasznosítható ingatlan! Budapest XIV. kerületének kedvelt Ist...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (47353444)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó több teremgarázs beállóhely egyben, a 13. kerületben, a Csata utcában, Kartács utcai bejárattal, a Róbert Károly körút kö...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi sorház hirdetés (73766458)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 793 m2
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, mégis jól megközelíthető részén egy felújítandó, két szobás lakóház, amel...
38 500 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25751452)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés budán – kivételes LEHETŐSÉG A Budapest XII. kerület egyik rendezett, közkedvelt utcájában, a Kiss János altábornag...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94935133)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi iroda családiházban hirdetés (53963954)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy frissen felújított, félszuterén garzon lakást a 9. kerület szívében. a téglaépítésű ingatlan ideális vála...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (53149591)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS**** Ügyvédi megosztással osztott...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal