Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 849 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79866628)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakásvásárlók figyelem! 9. kerület egyik kedvelt és csendes részén egy tégla építésű sorházi kis lakás eladó. Az ingatlan téglá...
43 000 000 HUF
1 131 578 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47749736)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54785458)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84975297)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 990 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97772729)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébeten, Erzsébetfalván, a városközponttól 5 perc sétára, egy földszinti, 2 szobás, 56 nm-es, hőszigetelt, felújított la...
49 500 000 HUF
883 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (47723579)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 1
Kis ház kis telekkel, ami akár mobilház-készház-konténerház elhelyezésére is kiváló! Az ingatlan a XX. kerületben Pacsirtatelep...
32 900 000 HUF
255 038 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (62647223)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 1
Csendes otthon, biztos befektetésEladó alacsony fenntartású házrész Rákospalotán! Eladó a XV. kerületi Palánk utca egyik legnyu...
38 900 000 HUF
1 296 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (73734923)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97532877)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó lakás Csepelen - kiváló lehetőség! Csepelen eladó egy 38 m2-es, 1 szoba + konyhás lakás a 3. emeleten. Főbb...
43 500 000 HUF
1 144 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65935619)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94375677)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyetem...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23783487)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyeteme...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (62751235)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1706 m2
Szobaszám: n/a
Eladó nagy méretű külterületi TELEK! Budapesten a XXII. kerületben a mezőgazdasági övezetben, a Szakiskola és a Kunyhó utca á...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1706 m2
Szobaszám: n/a
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (62235742)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 301 m2
Szobaszám: n/a
Olcsón telek eladó tétényben 15%-os BEÉPÍTHETŐSÉGGEL! Budapest XXII. kerületében a Szakiskolai zárkerti részben eladó egy kis...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (48795735)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Második emeleti 2. 5 Szobás lakás eladó egy tíz emeletes, liftes, panel épületben az Ady Endre utcai lakótelepen, Csepelen. Tel...
50 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (97399474)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kitűnő közlekedési feltételek mellett, m1 Metro - Nagy méretű, 72 nm, több helyiségből álló - Utcáról megközelíthető - Felújita...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (67372995)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 598 nm-es, délnyugati fekvésű zártkerti telek Budapest III. kerület csendes részén. Ha olyan helyet keres, ahol a vár...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39173317)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület, Angyalföld – 40 nm-es, világos garzon a Forgách utcai metró közelében Eladó Angyalföld csendes részén, a Forgách...
49 800 000 HUF
1 245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57936743)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, azonnal költözhető lakás a Visegrádi utcában A XIII. kerületben, a Visegrádi utcában kínálok megvételre egy frissen ...
49 900 000 HUF
1 559 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal