Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 849 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88929994)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 47 m² összterületű, 14 m² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. a lakás főbb jelle...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (56713298)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94648564)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74879499)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos egyik legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehet...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (76384747)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47597248)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 17 m²-es garzon / iroda Angyalföldön – kiváló befektetés! Angyalföld folyamatosan fejlődő, rendezett részén kínálok meg...
33 000 000 HUF
1 941 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67841755)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel, jó közlekedéssel! 1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel...
34 900 000 HUF
1 203 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi pince, présház hirdetés (58333425)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés XIII-ban! ! 2 Lakás azonnal kiadható! ! Eladó a XIII. kerületben, Angyalföld közkedvelt, zöldövezeti kertvá...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi raktár hirdetés (96373457)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest IX. kerületében, a Soroksári úton, ipartelepi környezetben található, alagsori elhelyezkedésű, jó állapotú helyi...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi raktár hirdetés (73695294)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest IX. kerületében, a József Attila-lakótelepen, az Epreserdő utcában található, társasház alagsorában elhelyezkedő...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi raktár hirdetés (71834339)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest XXII. kerületében a Nagytétényi kastély közelében kínálunk eladásra egy 70 nm-es, felújítandó alagsori műhelyet. Víz é...
7 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi raktár hirdetés (95313774)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** BudaPart-nál 3 önálló helységből álló, 65 nm-es, pinceszinti tároló eladó! *** XI. kerületben, a Budafoki út és a Prielle K...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96987933)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben kiemelkedő bérleti díjjal, Airbnb kompatibilis befektetés Downtown Studio Apartment in a Historic Tr...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (85245728)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES Eladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utca...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84524138)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below) Az ingatlan jellemzői: - 25 m² teljes használható lakótér: - 19m² a tulajdoni lapon - ...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi pince, présház hirdetés (56757322)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (49224599)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom fig...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (86774424)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32549639)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelyiségként működő, lakássá alakítható ingatlan a IX. kerületben Ferencváros külső részén található ez a 63 nm-es (valós...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32276277)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vi. , Székely Bertalan utcában, Andrássy úttól, kisföldalattitól pár perces sétára eladó egy felújított, 1 szobás, galériázott ...
50 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal