Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 847 db
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (73655484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37778396)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, jó állapotú lakás XIII. kerületben, a Honvédkórház közelében, kiváló lokációval! Az ingatlan remek elhelyezkedés...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (29663747)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 40 éves múlttal rendelkező, ikonikus békásmegyeri söröző. Békásmegyer lakótelepi részén, a Hollós Korvin Lajos utca és ...
44 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45834474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, világos garzonlakás galériával a Honvédkórház közelében A tulajdoni lapon 24 m²-es, galériával bővített inga...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (53473598)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, kertkapcsolatos lakás Felsőrákos zöldövezetében - Alapterület: 44 m² - Elrendezés: konyha, fürdőszoba + wc, tá...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34835598)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XIII. kerületében, a Róbert Károly körút és a Jász utca sarkához közel, egy polgári ház 1. emeletén található, 3...
41 900 000 HUF
1 074 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (27732179)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 10. kerületi Pongráctelepen, egy 4. emeleti, 37 nm-es, 1, 5 szobás, felújítandó, napfényes lakás, rendezett társasházban, kiv...
30 900 000 HUF
858 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29717467)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületében, a Lőcsei út szomszédságában, eladó egy 25m2-es, egyszobás, délnyugati tájolású, földszinti lakás. A...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (54947849)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs a 18 kerület Nefelejcs utcai garázssor hátsó, jobbik részen. Önálló garázs, külön helyrajzi számon lévő, saját tul...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63635456)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99445996)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
37 900 000 HUF
1 804 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (69777779)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat a...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (99937237)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
## Kertvárosi hangulat, saját kert és felújított otthon a XV. kerület csendes részén! Budapest XV. kerületének egyik nyugodt,...
36 500 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73463516)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (79424554)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség első lakásnak, befektetésnek vagy akár fiatal pároknak! Megvételre kínálunk Káposztásmegyeren egy 36 nm-es, ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74743346)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest szívében, a közkedvelt és nyüzsgő Jókai utcában kínálunk eladásra egy igényesen felújított, földszinti garzonlakást. I...
42 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23355559)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a VI. kerületben, az Eötvös utcában egy utcai bejáratos, jelenleg irodaként nyilvántartott szuterén ingatlan egy felújíto...
46 500 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (27446847)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepel központi részén, az Ady Endre úton kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1+1 félszobás lakást. Az ingatlan közepes állapotú,...
47 900 000 HUF
1 041 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71355942)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es felújítandó panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (23959527)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal