Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 849 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (69359229)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (51687344)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerületben a Deák Ferenc utcában, földszintes, kertkapcsolatos egy szobás közepes állapotú ingatlan, kocsibeállási lehetőség...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyedi garázs hirdetés (39473362)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok a XI. kerület kedvelt részén, Albertfalván egy 15 m²-es, önálló helyrajzi számmal rendelkező garázst. A garáz...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (24395927)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zöld környezetben – XX. kerület Eladó a XX. kerületben, az Eperjes utcában...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (28579274)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 54 nm-es, parasztház jellegű, utcafronti lakást egy 4 lakásos társasházban, kiváló közlekedéssel és infra...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (14848437)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (55734763)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, te...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17441357)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
HU NAPFÉNYES lakás a klinikáknál, egyetemek közelében — kiváló befektetés vagy első OTTHON Eladó egy világos, nyugati tájolás...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43239345)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33476978)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás a Corvin negyed szívében? Kiváló befektetés és otthon! Eladó a VIII. kerüle...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39841557)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85539394)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt kö...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57337495)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Újpest központjától mindössze gyalogosan 10 percre. Az ingatlan az elmúlt század elején, pontosabban 1920-ban épü...
50 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74277434)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (45343365)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szuterén üzleti besorolású ingatlan eladó Kőbánya Városközpontban! Kiváló lehetőség befektetőknek vagy vállalkozóknak Budapes...
21 400 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34786627)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 5 lakásos udvarban, újépítésű, 23 nm-es, 1 szoba+álló galéri...
39 900 000 HUF
1 734 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (78825134)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 5 lakásos udvarban, újépítésű, 31 nm-es, amerikai konyhás na...
49 900 000 HUF
1 609 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi iroda irodaházban hirdetés (53742321)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség a Corvin-negyed szívében! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a Corvin-negyed központj...
49 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (79791216)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 5
Soroksár Orbánhegyi dűlőn nagy családi ház, kiváló szerkezettel! Soroksár zöldövezeti részén, az Orbánhegyi dűlő végén, csend...
49 900 000 HUF
332 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal