Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 849 db
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (83889752)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajodnlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (47953345)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (13351265)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: csendes mellékutcában, újpest szomszédságában, 35 m2, 1 szobás, közepes állapotú téglalakás, TÁROLÓVAL. AZ ép...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44959593)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes mini-garzon a blaha lujza térnél – felújított állapotban (csak készpénzes VEVŐKNEK) Belső kétszintes, á...
35 800 000 HUF
1 154 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61535474)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes mini-garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 mét...
41 800 000 HUF
870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47371639)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 méterre ...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43388225)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern városi élet a corvin negyed közvetlen KÖZELÉBEN Eladó egy félemeleti, világos, 36 nm-es lakás Budapest egyik legdinamik...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76429899)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon a Corvin-negyed közelében Eladó egy 27 nm-es, világos félemeleti lakás a Corvin-negyed közelében, dinamikusan fe...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47433683)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern belvárosi élet a corvin negyed SZÉLÉN 35 nm-es, újépítésű hangulatú lakás – baross UTCA Eladó egy félemeleti, világos, ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79739374)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön konyh...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi külterületi telek hirdetés (62335237)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2378 m2
Szobaszám: n/a
III. kerület, csendes, nyugodt, jó levegőjű helyén! El akar rejtőzni a város zajától? Ez tökéletes hely arra! Csúcshegyen, a So...
43 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34928738)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Mátyás tér környékén eladó egy 41 m2-es, fekvő galériával rendelkező, jó állapotú, hangulatos, 2 ...
44 990 000 HUF
1 097 317 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (78313673)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pesterzsébet központjában lévő, azonnal költözhető, rendezett, zárt kerttel rendelkező, erkélyes társasházi LAKÁS A lakásban a...
45 900 000 HUF
1 092 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54453752)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljeskörűen felújított galériás garzon a VIII. kerületben, a Népszínház utcában Szép állapotú társasház földszintjé...
37 600 000 HUF
2 211 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22874559)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 800 000 HUF
1 712 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79933258)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59139239)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17479951)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi iroda irodaházban hirdetés (19973246)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy frissen felújított, félszuterén garzon lakást a 9. kerület szívében. a téglaépítésű ingatlan ideális vála...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal