Eladó ingatlan Budapest 50 millióig (2849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 849 db
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (64526359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (42379456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó ház nagy kerttel és sok lehetőséggel Csepel frekventált de mégis csendes részén. Kiváló vétel befektetőknek, vagy...
42 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35327272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás 33nm-es lakás Újlipótvárosban, kiváló befektetés! Tulajdoni lapon 23 m², valóságban kb. 33 M² Buda...
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (15336632)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás tégla lakás eladó a x. kerület Tárna utcában kiváló közlekedéssel A helyiségek tekintetében kialakításra került:2 s...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32335274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Eladó egy 28 m²-es, felújított szuterén lakás...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (36212547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm gal...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi külterületi telek hirdetés (58827774)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5556 m2
Szobaszám: n/a
Kedvező áron eladó a XVII. kerületi 5556 m2-es zártkerti telek. XVII. kerületben, Rákoshegyen, erdő mellett eladásra kínáljuk...
29 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (45334633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű,...
23 900 000 HUF
1 593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (34463678)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37457983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan Budapest v. kerületében, a Szent István körúton Budapest egyik legfrekventáltabb rész...
39 200 000 HUF
1 568 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (47432742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
39 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi iroda családiházban hirdetés (31585392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
39 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73533464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54354438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, az Aschner Lipót tér közelében, csendes, fás mellékutcában eladó egy 32 nm-es, 1 szobás, jó állapotú téglalakás, amel...
46 500 000 HUF
1 453 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (53463353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség! 56 Nm-es galériás, földszinti, utcai bejáratos üzlethelyiség Budapest VIII. kerület Magdolna negyedben. ...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37264434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított garzon kiváló lokációban – IV. kerület, Attila utca Újpest kedvelt részén, a IV. kerületben, az Attila utcába...
42 400 000 HUF
1 462 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14443228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított garzon kiváló lokációban – IV. kerület, Tomori utca Újpest kedvelt részén, a IV. kerületben, az Tomori utcába...
46 500 000 HUF
1 453 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93439915)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc – Erzsébettelep: földszinti, utcára néző, 41 nm-es, nappali + 1 szobás, téglalak...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53448854)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló ár-érték arányú lakás csepel frekventált RÉSZÉN Csepelen, az Árpád utcában eladó egy 46 nm-es, 2 szobás, 3. emeleti, jó...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36392973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetés a Városliget és az Állatorvostudományi Egyetem szomszédságában! Budapest VII. kerületében, az Állatorvostudományi ...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal