Eladó ingatlan Csillaghegy (262 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest III. kerület - Csillaghegy

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 262 db
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (39759283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest új rózsadombján panorámás kilátással ikervilla B lakása. Az ikervilla budán a III. kerületben, természetvédelmi ...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (57965647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Megvételre kínálom a Budapest, 3. kerület, Csillaghegy területén lévő 3 szintes, több generációs, 200 m2-es családi házat. a Du...
192 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (51479336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegyen önálló, körbejárható családi ház eladó külön garázzsal! Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! 180 Nm lakótérrel...
505 000 EUR
1 003 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53593639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Római parton újszerű, modern 6 emeletes liftes társasházban eladó dunai panorámás 2 szobás 67 nm + 10 nm teraszos lakóparki lak...
158 260 000 HUF
2 362 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (78852574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 339 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 5
Budapest új „ Rózsadobján „ a III. kerületben az Ürümi hegy és az Aranyhegy találkozásánál eladó új építésű Villa. a Villa elhe...
457 000 000 HUF
1 348 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (55926562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegyen önálló, körbejárható családi ház eladó külön garázzsal! Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! 180 Nm lakótérrel r...
505 000 EUR
1 003 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (24933482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
505 000 EUR
1 003 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (95397587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 m2-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (59876363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegyen eladó önálló, körbejárható, 180 m2 lakótérrel rendelkező, kétszintes, 1999-ben épült családi ház ház külön garázz...
505 000 EUR
1 003 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (65874544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 nm-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32267795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
192 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (36446775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegyen, sík, körbejárható, összesen 1. 292 Nm telken, átriumos családiház Eladó. Pinceszinten két állásos garázs, szauna...
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53744777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (72323863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (33793546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (55924547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (31554383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csillaghegyen kínálok megvételre, egy bejáratott vevőkörrel rendelkező 4 külön üzletrészből álló ingatlant. Jól látható, könnye...
400 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (15622495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 339 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 5
457 000 000 HUF
1 348 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (96143311)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Budapest, 3. kerületében, Csillaghegy dunai oldalán található 3 szintes, több generációs, 200 m2-es önálló családi ház. a három...
192 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47392743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Nézze meg ezt az újszerű, kiváló állapotú 270 nm-es nappali + 4 hálószobás családi házat III. kerület legpatinásabb részén, Csi...
452 000 000 HUF
1 674 074 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal