Eladó ingatlan Csillaghegy (262 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest III. kerület - Csillaghegy

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 262 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47933493)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív, 300 m²-es felújított családi ház a III. kerületben, Csillaghegy szélén közel a Duna parthoz! a III. kerület egyik ked...
365 000 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97845423)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
365 000 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi sorház hirdetés (94539894)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegyen eladó egy 120 négyzetméteres önálló helyrajzi számon lévő sorház egy 424 négyzetméteres SAROKTELKEN! Az ingatla...
149 900 000 HUF
1 249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (55724374)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy csendes, kertvárosi részén, a Dunapart közelében kétgenerációs családi ház eladó Csillaghegy nyugodt, családi háza...
220 000 000 HUF
1 341 463 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (35796924)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó a 3. kerületben, csillaghegyen egy azonnal költözhető, összesen 127 nm ház: ami egy 70 nm, földszintes 3 szobás, családi ...
134 000 000 HUF
1 055 118 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (57514349)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
III. Róka-hegy, Csillaghegy felőli oldalában, 2 lakásos házban, első emeleti, a, luxus szinten - loft stílusban -, felújított, ...
164 900 000 HUF
1 298 425 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (33962485)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csillaghegy szívében ritka lehetőség: egy otthon, ami egyszerre családi fészek és üzleti potenciál! Két generáció? Vállalkozá...
209 900 000 HUF
1 295 679 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (57837244)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, hangulatos önálló ház Csillaghegyen – saját udvarral, kiváló közlekedéssel! Az ingatlan téglaépítésű, az ...
69 500 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (66794232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, hangulatos ház Csillaghegyen – kiváló közlekedéssel! Az ingatlan téglaépítésű, az 1950–60-as években épül...
69 500 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (63237747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon fiatalos lendülettel – ahol még a lakberendező is tapsolna Egy lakás, ami nem csak jól néz ki, hanem élni is jó ...
123 000 000 HUF
1 576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45316343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 8
Újépítésű, családi ház eladó csillaghegy szívében – modern, energiatakarékos otthon, sokoldalú HASZNOSÍTÁSSAL! Szeretne egy k...
349 500 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (48994149)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
III. kerületben, Csillaghegy Duna felöli oldalán, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában, családi házas övezetben, 400 nm-e...
134 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (63353977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali) lak...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (36747733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 m2-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (63597451)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Csillaghegyen, a Duna közelében! Eladásra kínálunk Csillaghegy frekventált részén, a Duna felőli oldalon egy...
128 800 000 HUF
1 073 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (52344344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 2+2 fél szobás, újszerű, 75 nm ikerfél kb. 30 Nm kis kerttel csillaghegyen egy 4-lakásos telken, ahol 2 db 2-lakásos ház ...
90 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (64413343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45447336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegyen, sík, körbejárható, összesen 1. 292 Nm telken, átriumos családi ház Eladó. Pinceszinten két állásos garázs, sza...
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95444798)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon fiatalos lendülettel – ahol még a lakberendező is tapsolna! 2004-Ben épült, rendezett lakóparkban kínáljuk eladá...
123 000 000 HUF
1 576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (95372633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy csendes, nyugodt, családi házas övezetében, a Duna-parttól nem messze eladó egy két generációs, nagy kerttel rendel...
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?