Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34363314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 6
Eladó 6 szobás, azonnal költözhető, földszintes, újszerű, 135 nm + 30 nm teraszos családi ház, 649 nm telken CSILLAGHEGYEN ELA...
185 000 000 HUF
1 370 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (92385273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 432 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 7
Eladó 432, 5 nm családi ház TESTVÉRHEGYEN! Két generáció számára tökéletesen kialakított ház, 907 nm hatalmas fás, gondozott ke...
429 000 000 HUF
993 055 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (78596859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a bécsi úton, a III. kerületbe penthouse LAKÁS! ! ! 80 Nm lakrész + 10 nm erkély + 60 nm örök panorámás tető téri teras...
145 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (36544279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Békás-Ófalu megújuló, kivál közlekedésű részén eladó egy nappali + 2 hálószobás, 2 bejárattal rendelkező, kertkapcsolatos, mell...
119 000 000 HUF
1 830 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35925873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli luxus a Duna partján Pünkösdfürdő üdülőövezetében! Eladásra kínálunk egy 98 nm-es, nagy teraszos lakást Budap...
175 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (97434149)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali) lak...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46985958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Újszerű, kivételes adottságú ingatlan a TestvérhegyHarsánylejtő határán, garázzsal, kerttel, teraszokkal, prémium műszaki tarta...
319 900 000 HUF
1 230 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (22464792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Budapest 3. Ker Békásmegyer Ófaluban, Róka hegyen. Területe: 1086 nm, áram és víz bevezetve. a telken található egy 14 nm-es kis ház, gyümölcsfákkal. Csendes, lankás hely, szép kilátással.
114 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (99875537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő! Szeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást Óbuda hegyvidékén. Éljen a természettől k...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő