Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (73233146)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: n/a
Kivételesen jó lehetőség befektetőknek és építkezőknek ez a remek adottságú és elhelyezkedésű 1. 134 m2 telek. - 20 M x 55 m, h...
249 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (62643863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, napfényes lakás parkolási lehetőséggel és kiváló infrastruktúrával Óbudán Budapest III. kerületében, Óbuda frekventált ...
105 000 000 HUF
1 265 060 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73549513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Táborhegyen egy 153 m²-es, nappali + 4 hálószobás három szintes ikerház, 210 m²-es kizárólagos kerttel és garázzsal. Fő...
169 000 000 HUF
1 104 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (43442343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 700 m2
Telekterület: 1511 m2
Szobaszám: 7
III. Táborhegyen 700 nm-es ház 1511 nm-es telken eladó! Intézmények, rekreációs cégek, egészségügyi központok, nagycsaládosok...
549 000 000 HUF
784 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (12773685)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a bécsi úton, a III. kerületbe penthouse LAKÁS! ! ! 80 Nm lakrész + 10 nm erkély + 60 nm örök panorámás tető téri teras...
145 000 000 HUF
1 342 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (63659528)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Álomotthon Aranyhegyen! Magas műszaki elvárások mellett a tartósság, az értékállóság jellemzi a most épülő 149 nm-es, nappali...
207 900 000 HUF
1 395 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (44799824)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 620 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (79394437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Aranyhegyen Panorámás modern Új építésű ikerház eladó! Eladásra kínálok egy minőségi referenciákkal rendelkező tapasztalt beru...
222 500 000 HUF
1 780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (88344534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest új rózsadombján panorámás kilátással IKERVILL A B lakása. Az ikervilla budán a III. kerületben, természetvédelmi...
265 000 000 HUF
1 373 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (74734443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 4
251 900 000 HUF
1 702 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45627997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Új építésű, napfényes, panorámás lakások Ürömhegyen *** Megvételre kínálunk a III. kerület ZÖLDÖVEZETében, hegyoldalban, t...
227 000 000 HUF
1 123 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi hotel, szálloda, panzió hirdetés (79965744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 2421 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
III. kerületben Rómaifürdőn, közel a Duna-parthoz, 2. 421 Nm-es, 50 szobás, felújítandó, bútorozott hotel eladó. Alagsor, föl...
1 920 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi fejlesztési lakóterület hirdetés (49496492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3267 m2
Szobaszám: n/a
Budapest 3. kerületben, Óbudán eladó egy összesen 1207m2 alapterületű ipari épületegyüttes (3db épület + pincehelyiség), valami...
1 500 000 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33745365)