Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13557872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Új építésű, napfényes, panorámás lakások Ürömhegyen *** Megvételre kínálunk a III. kerület zöld övezetében, hegyoldalban, ...
220 000 000 HUF
1 089 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (61157755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
227 000 000 HUF
1 123 762 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47464394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
220 000 000 HUF
1 089 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43548322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
224 000 000 HUF
1 108 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (64389434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
227 000 000 HUF
1 123 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi külterületi telek hirdetés (47695734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3062 m2
Szobaszám: n/a
Befektetési telek! Új tulajdonosát keressük ennek a teleknek, aki hosszútávra tervez. A helyi szabályozás, úthálózat fejleszt...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (99342634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
III. kerület - eladó belterületi telek - csodás panorámával! Az Ófalu panorámás részén eladásra kínálok egy nagyszerű beépíthet...
167 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (78514798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 304 m2
Telekterület: 1146 m2
Szobaszám: 8+ 2 fél
Egyedi lehetőség, hogy saját igényei szerint alakítsa ki otthonát! Építési vállalkozóknak is kiváló lehetőség, hiszen ezen a ré...
330 000 000 HUF
1 085 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (13485936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
230 000 000 HUF
1 299 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (48453436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó kiváló lokációval rendelkező szuterén üzlethelyiség a Bécsi úton, perc sétára a Vörösvári úti villamos végállomástól, a g...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (82385613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó a 3. kerületben, rómaifürdő szívében (nem árterületen), 130 nm + 50 nm teraszos, napfényes, 3+2 félszobás, felújított, 2-...
195 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97833443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 432 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 7
Eladó 432,5 nm családi ház testvérhegyen!338.000.000 Ft + Áfa az ingatlan irány ára ( a tulajdonos cég)Két generáció számára tö...
429 000 000 HUF
993 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (84274353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ürömhegyen, új építésű Villaparkban várja Önt az élet stílus és minőség találkozása! Az 5 szobás, dupla komfortos luxus lakások...
275 000 000 HUF
1 676 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (67373867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
275 000 000 HUF
1 636 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44937372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
295 000 000 HUF
1 467 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (22893555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Ürömhegyen, új építésű villaparkban várja Önt az élet stílus és minőség találkozása! Az 5 szobás, dupla komfortos luxus lakások...
295 000 000 HUF
1 467 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (43439334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
167 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (55474471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 4
Napelemes, önálló családi ház józsefhegyen eladó !!! A ház három szinten helyezkedik el, összesen 155nm. Legfelső szinten egy g...
279 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37683363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Cserére kínáljuk 3. kerületi önkormányzati lakásunkat lakható ingatlanra értékegyeztetéssel. Kolosy tér közelében, frekventált ...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (47392743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Nézze meg ezt az újszerű, kiváló állapotú 270 nm-es nappali + 4 hálószobás családi házat III. kerület legpatinásabb részén, Csi...
452 000 000 HUF
1 674 074 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal