Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37896427)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületében egy 170nm, téglaépítésű ház várja új tulajdonosát. Szuterén: gázkazán garázs szerelőműhely+öltöző+ z...
280 000 000 HUF
1 647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (14534256)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
⭐ Panelprogramos ⭐ÚJ konyhával Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 50 m2-es, 6. emeleti 2 szobás erkélyes, klímás lakás! ...
61 500 000 HUF
1 230 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77747527)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán, egy háromszintes társasházban kínálok eladásra egy remek elrendezésű, kertkapcsolatos téglalakást. A hosszú előszobáb...
113 900 000 HUF
1 460 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (65854371)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fedezd fel ezt a kivételes lehetőséget Óbudán, a csendes és barátságos Pacsirtamező utcában, ahol egy 67 nm-es, 2 szobás, plusz...
93 800 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (27745736)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2251 m2
Szobaszám: n/a
Működő panzió telek áron ELADÓ! Budapest III. kerület, Rómaifürdőn, a Kossuth Lajos Üdülőparton, közvetlenül a Duna parton kí...
230 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33496314)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, békásmegyer hegy felőli oldala – nem egy átlagos panellakás. Teljesen újragondolt terek, erkély és PANORÁMA! FR...
64 900 000 HUF
1 201 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53917178)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A III. kerületben, Óbuda közkedvelt részén, a Nagyszombat utca és a Lajos utca találkozásánál, rendezett és liftes társasház 1....
139 900 000 HUF
1 793 589 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi iroda irodaházban hirdetés (95444453)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 886 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kaszásdűlő könnyen megközelíthető részén kínálunk eladásra egy igényesen kialakított irodaház-műhely épületegyüttest. A környé...
490 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (86696612)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 228 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csillaghegy kedvelt, frekventált, de mégis csendes részén, a Duna felőli oldalon egy osztatlan közös tulajdonban álló, ké...
76 000 000 HUF
1 520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (42669971)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított garzon ÓBUDÁN! Budapest, III. kerület Óbudán megvételre kínálok egy tégla építésű társasházban, egy azonnal költöz...
51 499 000 HUF
2 059 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37324289)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 48 nm-es, 2 szobás panellakás beépített loggiával. Eladó egy 48 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társa...
57 990 000 HUF
1 208 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (57455642)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, belső kétszintes lakás erkéllyel! Eladó Óbudán egy 76 nm-es, modern stílusú, kiváló állapotban lévő belső kéts...
109 890 000 HUF
1 445 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44195735)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás. Eladó egy 50 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társasház 9. emeletén lév...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72548423)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 57 nm-es, 1+2 félszobás jó állapotú LAKÁS. A Dél-Keleti fekvésű tágas nappaliba egé...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43529734)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Óbudán eladásra kínálunk egy 4 emeletes társasház 3. emeletén lévő 59 nm-es 1+2 félszobás panellakást. A lakásról: A társash...
72 900 000 HUF
1 235 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (51544369)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán tágas 85 m2-es 3 szobás nagy erkélyes lakás ELADÓ! A lakás elosztása kiváló, egy közel 30 m2-es kocka alakú nappali te...
99 900 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (82993594)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33974138)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (94929712)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Családi ház Csillaghegyen tetőterasszal, csendes zsákutcábanBudapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, Csillaghegy n...
205 000 000 HUF
1 158 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (67516729)
31 napja a megveszLAK-on