Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (89777797)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Iii. kerületben 52 nm-es, 2 külön nyíló szobás, világos 3. emeleti panel lakás eladó! *** Az ingatlan nyugati fekvésű, abla...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (72724334)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újszerű 1 szobás lakás eladó 3. kerület kedvelt részén, Óbudán. 2004-Ben épült társasház harmadik emeletén eladó ez a bruttó ...
72 990 000 HUF
1 920 789 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31455793)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer–Ófalu határán várja új tulajdonosát egy földszinti, 74 nm-es, egyedi beépített erkéllyel rendelkező, 4 emeletes tár...
89 900 000 HUF
1 214 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (56559795)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 548 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 2015-ben épült összesen 548 nm üzleti ingatlan a 3. kerületben, melyben helyet kapott: - egy modern pizzéria-látványkony...
575 568 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (58781594)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kivételes Ajánlat! Csillaghegy frekventált részén, 2026. Május végi átadással kínálunk eladásra egy önálló, újjáépített, , 3 ...
115 000 000 HUF
1 437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (93493385)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: 5
Eladó panorámás ikerházfél Budapest III. kerületében, a Bécsi út csendes részén 236 m² lakótér, 1000 m² telekKivételes adottság...
349 000 000 HUF
1 478 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (57696342)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy csendes, nyugodt, családi házas övezetében, a Duna-parttól nem messze eladó egy két generációs, nagy kerttel rendel...
230 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73487422)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy panorámás, 57 m²-es, napfényes lakást, ami ideális választás lehet családok számára is. Nappali plusz 2 h...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (67229367)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Loft hangulatú, világos lakás eladó a III. kerületben belső kertre néző teraszokkalBudapest III. kerületében Kaszásdűlőnél, egy...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (98345896)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegyen eladó körbejárható, 2 szintes, 110 nm-es családi ház, kilátással a róka-hegyre! a ház Csillaghegy központjához kö...
159 000 000 HUF
1 485 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (83283937)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritkaság a piacon, jó állapotú 74 nm-es, 3 szobás földszinti panellakás Békásmegyer hegy felöli oldalán! Eladásra kínálunk egy ...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (19799443)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 nm-es 2 szobás, erkélyes tégla lakás a Flórián tér szomszédságában! a három szintes társas...
77 900 000 HUF
1 343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43352645)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken találha...
70 900 000 HUF
1 418 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27274128)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örökpanorámás lakás, korszerűsített épületben! III. kerületben, a Flórián tér közelében, a méltán közkedvelt Faluház társasházb...
79 900 000 HUF
1 630 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35473493)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84214732)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy parkra néző lakás békásmegyer duna felőli OLDALÁN! Ha egy otthonos lakást keresel, amit nem kell órákig takarítani ...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (15523248)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerületben nagy teraszos, garázsos, két szobás lakás jó áron keresi GAZDÁJÁT! Jó tudom, van egy pár lakás a III. kerület...
115 000 000 HUF
1 493 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (78883271)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57314443)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29758991)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, napfényes, felújított lakás békásmegyer hegy felőli OLDALÁNMegvételre kínálunk a Budapest III. kerületében, Békásmeg...
78 900 000 HUF
1 066 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal