Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (64497489)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok ARANYHEGY legszebb utcájában 295 m2-es önálló CSALÁDI házat, 1056 m2-es telken, 70m2-es terasszal. 2017-Ben ...
581 324 981 HUF
1 970 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44632279)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
380 m2 7 szoba 1001 m2 telek terasz, erkélyek úszásra alkalmas kültéri medence A ház 2008-ban épült, folyamatosan karbantartot...
395 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37437742)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, luxus minőségben kivitelezett, önálló családi ház, duplagarázzsal, Nappali+4 hálóval, gardróbokkal. Most aj...
424 900 000 HUF
1 994 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (45233224)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető Nappali+3 hálós ikerház, Luxus minőségben kivitelezve, most ajándék konyhával, kertépítéssel, lámpatestekkel...
324 900 000 HUF
1 835 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (44977977)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Azonnal elkezdhető PROJEKT! ELADÓ Bp. III. Remetehegyen, kiemelten privát környezetben egy 1500 nm örökpanorámás összközműves...
420 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (68254273)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3160 m2
Szobaszám: n/a
Budapest 3. kerület Aranyhegyen eladó egy egybefüggő, egy Hrsz-on levő 3160 m2-es építési telek. a telek elvehetetlen panorámáv...
299 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (47422876)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 6
Már csak az egyik oldal ELÉRHETŐ! Eladásra kínálok Péterhegy könnyen megközelíthető, örökpanorámás utcájában 172nm-es új épít...
299 000 000 HUF
1 738 372 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54254444)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ürömhegyen 124 nm nappali + 3szobás ikerház 56nm terasszal 11nm erkéllyel. A 2389 nm területen 4 db ikerház épül épület...
220 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73643998)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 4
229 900 000 HUF
1 532 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (32532374)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
249 900 000 HUF
1 666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73398741)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46334934)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95491767)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
249 900 000 HUF
1 666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (42713993)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Péterhegy egyik utolsó, szellős déli lejtőjén kezdjük meg projektünk értékesítését. A mini lakóparki beruházásban 6 önálló cs...
345 000 000 HUF
1 825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53474135)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Luxus Családi ház Testvérhegyen! Eladásra kínálok III. kerületben, Testvérhegy legkedveltebb utcájában nettó 250 nm-es luxus ...
449 000 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (35247394)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 181 nm-es, nappali + szobás, duplako...
365 000 000 HUF
2 016 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49989455)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk a III. kerület közkedvelt Harsánylejtő lakóparkjában egy örökpanorámás 145 nm-es, nappali + 3 hálószobás, d...
300 000 000 HUF
2 068 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34933398)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházban, közvetlen utca szintről bejáratos, akadálymentesített o...
329 000 000 HUF
1 495 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (29787749)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházban, földszinti okos otthon, elvehetetlen panorámával eladó!...
379 000 000 HUF
1 579 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44378445)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Teljes körűen felújított és korszerűsített, három lakásos társasházban, belső KÉTSZINTES okos otthon, elvehetetlen panorámával ...
359 000 000 HUF
1 795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal