Eladó ingatlan Budapest III. kerületben (2525 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 525 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96582363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állapot...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (52993378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Letisztult minőség és nyugalom óbudán – teljesen felújított, azonnal költözhető lakás a pók utcai LAKÓTELEPEN! Akár a 3%-os h...
109 900 000 HUF
1 505 479 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33798754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ürömhegyen, új építésű Villaparkban várja Önt az élet stílus és minőség találkozása! Az 5 szobás, duplakomfortos luxus lakások ...
295 000 000 HUF
1 467 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (99378776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3. kerület, Római-parton egy felújított, 65 nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, plusz 21 nm-es terasszal rendelkező lakás. Az in...
127 900 000 HUF
1 487 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97475193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy csendes, nyugodt, családi házas övezetében, a Duna-parttól nem messze eladó egy két generációs, nagy kerttel rendel...
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47568793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vevő kerestetik egy óbudai saját kertkapcsolatos LAKÁSRA! Ha az álom otthonod keresed és az egyik legfontosabb szempont számo...
99 900 000 HUF
1 816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (94816438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyeren a Zemplén Győző utcában eladó 51 nm -es 2 szobás, tehermentes közepes állapotú lakás. Megtekintés, előzetes egyeztetés követően.
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29449733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerüle...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (77274643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 322 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 5
Befektetők figyelem! Egyedi lehetőség a III. kerület egyik legkedveltebb részén, Üröm-hegyen! Eladó egy kivételes adottságokka...
399 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb telek hirdetés (39534541)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3522 m2
Szobaszám: n/a
Testvérhegyen, a jelenleg egyik legnagyobb eladó örökpanorámás építési telket ajánlom figyelmébe! a terület 3522 nm, utcafrontj...
480 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (73388533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy szép állapotú, természetvédelmi erdős terület mellett, panorámás, 2 szintes, 2 generációs családi ház Budapest 3. ker...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (26699973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (78274363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Duna-part közeli lakás, Békasmegyeren! Megvételre kínálom Békásmegyeren, a Duna-parthoz közeli, panel építésű 10 emeletes társ...
76 900 000 HUF
1 478 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34557493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (46815337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 37 m²-es, remek elrendezésű panellakás a III. kerületben, egy rendezett 4 emeletes társasház 2. emeletén. a lakáshoz ...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33443477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 3. kerület Békásmegyeren eladó egy 10 emeletes panelház 8. emeleti, 50 m2-es, napfényes, 1/1 tulajdonban lévő, teherme...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85332864)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 74 nm-es, 3 szobás, erkélyes, felújítandó lakás, 4 emeletes panelprogramos házban! ...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (93925935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk a 3. kerület egyik legszebb részén, az Ürömhegyen, egy minimál stílusú, örökpanorámás, dupla garázsos, hósz...
294 900 000 HUF
1 512 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46139155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 5
265 000 000 HUF
1 606 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (51661743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két lakásból egy tágas OTTHON! Budapest III. kerületében, a Pók utcai lakótelepen eladó egy II. emeleti, 83 m²-es panellakás,...
120 000 000 HUF
1 445 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal