Eladó ingatlan Káposztásmegyer (113 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest IV. kerület - Káposztásmegyer

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 113 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43437745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Káposztásmegyer I. -En, 4 emeletes cseréptetős társasházban, IV. emeleti, belső kétszintes Br. : 106Nm-es, n. : 88Nm-es 4 szobá...
99 800 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (67437372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Káposztásmegyer I. -En, három emeletes cseréptetős társasház III. emeletén, 80nm-es, amerikai konyha + 2+1félszobás lakás eladó...
99 500 000 HUF
1 243 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (38229428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Káposztásmegyer I. -En a Kordován téren, liftes társasház IV. emeletén, keleti fekvésű, 58nm-es 2szoba+hallos, kamerával felsze...
79 900 000 HUF
1 377 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39984379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeletén elhelyezkedő, 85 m2 nagyságú 3 szoba +...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (81417434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás káposztásmegyer zöld SZÍVÉBEN! 67 M² 3 szoba 7. emelet azonnal KÖLTÖZHETŐ! Főbb jellemzők: - Tágas, jól elos...
82 000 000 HUF
1 223 880 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (79752169)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panellakás káposztásmegyer zöld szívében ELADÓ! ;3 Szoba 67 m² 73, 99 M Ft 7. emelet azonnal KÖLTÖZHETŐ! Ha Ön is olyan otthon...
82 000 000 HUF
1 223 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (51979623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
KÁPOSZTÁSMEGYER! Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeletén elhelyezkedő, 85 m2 ...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43477334)