Eladó ingatlan Budapest IX. kerületben (1317 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 317 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39222546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes lakás eladó a IX. kerület, Rehabilitációs részén. Lakás: - 123 m² lakás alapterülete (erkély és terasz nincs...
195 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36539486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy nagyszerű ingatlan a város joggal népszerű belvárosában a Ráday utcában. Az ingatlan 90 nm-es, belső kétszin...
147 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49444465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy egy exkluzív, modern lakásban élsz Budapest szívében, ahol minden nap a város vibráló élete és a Duna gyönyörű...
250 000 000 HUF
2 941 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi teremgarázs hely hirdetés (59367875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy 17m²-es, teremgarázs parkolóhely, a IX. kerületi Balázs Béla utcában, egy újszerű társasházbab. A parkoló hely közvetelenül az utcáról, elektromos garázskapun keresztül közelithető meg. Ha kérdése lenne vagy megnézné személyesen is, keressen bizalommal.
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23394933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ingatlan a méretéből adódóan, amely nettó 125 m2, bruttó 127 m2, valljuk be, alapból nem kicsi, két lakássá alakított! A l...
121 490 000 HUF
956 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35726533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 9. kerületének szívében, a Tinódi utcában Gizella Malom Loft -ban egy kiváló állapotban levő 71 négyzetméteres ingatla...
145 000 000 HUF
2 042 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (35259534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fedezze fel az ideális helyszínt vállalkozása számára Budapest 9. kerületének rehabilitált részén a Liliom utcában, ahol a múlt...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (84448546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lenyűgöző panorámás, közvetlen Duna parti, fényárban úszó, nappali + 3 hálószobás, nagy teraszos, azonnal költözhető luxu...
635 000 000 HUF
3 143 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (97783793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 75037 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan Budapest IX. kerületében, azon belül Gubacsidűlő városrészében helyezkedik el a Soroksári út és a Ráckevei-Duna köz...
9 352 980 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (95399332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújí...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63492333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Szívében, modern, friss LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24225794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74646259)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (76331987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Szívében, modern, friss LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán e...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (39625774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 459 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó ipari-ingatlan kiemelt helyen, Budapest ix. , a Soroksári úton. Az ingatlan egy aktív kereskedelmi udvarban helyezkedik e...
189 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (85376584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 322 m2-es üzlethelyiség a Nagycsarnok mögött a Gönczy Pál utcában. Az utca felé hét ablak található plusz a bejárati ajtó...
515 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49319792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása Budapest 9. kerületének szívében, a Mester utcában kínálunk eladásra egy új építésű lakásokat. Tökéletes vá...
89 000 000 HUF
1 977 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89794344)
6 hónapnál régebbi hirdetés