Eladó ingatlan Budapest V. kerületben (1096 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 096 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33769579)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, teljesen berendezett prémium lakás eladó az v. kerületben, a Dunához közel — Falk Miksa utcában ✨ Budapest egyik leg...
249 000 000 HUF
2 593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (28433478)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest v. kerületének egyik legjobb részén, a Veres Pálné utca és az Irányi utca sarkán kínálok megvételre egy 71 nm-es, jó á...
109 900 000 HUF
1 547 887 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54648587)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy exkluzív, 129 m²-es, 3 szoba + nappalis, 3. emeleti lakást a történelmi Belgrád rakpart egyik legjobb rés...
312 245 640 HUF
2 420 508 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (88984942)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínáljuk ezt a Budapest szívében, a Kossuth Lajos utcában, az Astoria mellett található ingatlant, ami bérbeadásra is ...
320 000 EUR
1 564 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (85948998)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes lakás a Nagykörút közelében – azonnali hozammal! Eladó egy 79 m²-es, udvari, világos ingatlan, amely jelenle...
109 000 000 HUF
1 379 746 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (29937374)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Arisztokratikus elegancia a Dreher-palota szívében – Exkluzív lehetőség a Belvárosban Éljen Budapest egyik legimpozánsabb tört...
134 999 000 HUF
1 849 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38334583)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Otthon Starttal is megvásárolható kivételes befektetés a Fővám téren, a Szabadság híd lábánál. Budapest egyik legértékállóbb,...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27444847)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lehetőség Budapest v. kerületének egyik legpatinásabb utcájában, közvetlenül a Duna közelében. Megvételre kínálok egy ...
224 990 000 HUF
1 859 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76654557)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. kerület Nyáry Pál utcában, a Váci utca szomszédságában, 89 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, vendég wc-s, 3. eme...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27335453)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Szent István Bazilika közvetlen szomszédságában eladó egy klasszikus polgári lakás! (ENG) Két lakássá alakítható, két külön ...
177 000 000 HUF
1 806 122 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37364593)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, felújítandó lakás a Molnár utcában, Budapest belvárosának egyik legkedveltebb részén. Az ingatlan egy rende...
89 000 000 HUF
1 816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (94937457)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy nyugodt, elegáns városi tér történelmi környezetben. – Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Budapest v. kerületében, a Havas ut...
220 000 000 HUF
2 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93449296)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belvárosának egyik hangulatos v. kerületi sétálóutcájában, a Haris köz patinás épületében kínálok eladásra egy 57 nm-e...
125 000 000 HUF
2 192 982 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (26283265)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az eladó ingatlan az v. kerület frekventált részén a Szalay utcában található. 78 Nm-es, térelosztása remek, 2 tágas szoba, fél...
149 000 000 HUF
1 910 256 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34437548)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Duna part / Margit-sziget közeli, jó állapotú, nagy polgári lakás eladó a következő paraméterekkel: - 75 m2 + galéria (7, 8m2+...
138 990 000 HUF
1 853 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (43479357)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 8 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
The House Hunters megbízásában eladásra kínálunk Patináns, 2 éve teljes körűen felújított épületben elhelyezkedő, galériás inga...
24 900 000 HUF
3 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68682368)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Luxuslakás a Parlament Szomszédságában – Alkotmány utca Exkluzív lokáció: a Parlamenttől mindössze 100 méterre, a frissen kial...
256 000 000 HUF
2 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34493196)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
5. kerületi Amerikai Stílusú Luxuslakás Exkluzív életérzés: 146 nm-es, nappali + 2 szobás, 5. emeleti luxus ingatlan, amely am...
309 986 502 HUF
2 123 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36392441)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó az v. Ker. Vadász u. -Ban II. emeleti 34 nm galériázott (20nm) design lakás. A házban nincs LIFT! A lakás néhány éve ...
75 000 000 HUF
2 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (97775373)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Gellért heggyel szemben a Belgrád rakparton, egyik legpatinásabb, századfordulós neobarokk házban eladó egy különleges, két lak...
295 000 000 HUF
3 206 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest V. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal