Eladó ingatlan Budapest V. kerületben (1096 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 096 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38643493)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lakás a Párizsi utcában! (Eng below) Pár lépésre a Váci utcától, befektetési értékállóság a történelmi Belváros szívé...
149 000 000 HUF
1 960 526 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44219937)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(English below) Elegáns belvárosi lakás eladó a Fashion Streeten Eladó egy különleges adottságú, 71 m²-es lakás Budapest v. k...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49766895)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(English below) Eladó nagypolgári lakás a belváros szívében, a Kossuth Lajos utcában! Egy különleges értéket kínálok megvéte...
134 999 000 HUF
1 849 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57947873)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a Parlament közvetlen szomszédságában a Kossuth téren, egy 34 nm-es 4. emeleti garzonlakást gyönyörű szép lift...
69 000 000 HUF
2 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33458237)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
️ Reformkori elegancia az Erzsébet tér és a Budapest Eye szomszédságában Vannak épületek, amelyeknek tartásuk van. Ez az 1840-...
79 999 999 HUF
2 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53757863)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív otthon önnek - városnézés mindenki MÁSNAK Történelmi polgári lakás Budapest v. kerületének patinás városrészében ahol...
220 000 000 HUF
2 075 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (99523384)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapesten, a Belváros szívében kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, nettó 60 négyzetméteres ingatlant, amely ideális választ...
287 784 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92978352)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok az 5. kerület Lipótvárosban egy 5. emeleti, nettó 86, 6 nm-es, 3 szobás, erkélyes, duplakomfortos luxusottho...
239 000 000 HUF
2 685 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57772337)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos nagypolgári lakás a Duna korzó mellet Az 5. kerület reprezentatív részén, a Duna korzó és a Vigadó tér szomszédságában...
249 000 000 HUF
1 439 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45977223)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. kerület Nyáry Pál utcában, a Váci utca szomszédságában, 89 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, vendég wc-s, 3. eme...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23487244)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxuslakás eladó az v. kerületben, a Nyáry Pál utcában – 89 nm, nappali + 2 háló ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest v. k...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49945217)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. Ker. Lipótvárosban a Szent István körúton, a Balassi Bálint utca közelében polgári lakás eladó. Gaál Bertalan tervei alapjá...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72243398)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 58 nm-es,...
112 000 000 HUF
1 931 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95993579)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 86 nm-es,...
143 900 000 HUF
1 673 255 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74133947)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest belvárosában az Október 6. -A utcán, szép, rendezett társasházban, 1. emeleti, 153 nm-es, igényesen, magas minőségben ...
344 000 000 HUF
2 248 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53379645)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kettős bevételi potenciál a Fővám téren, Befektetés a Szabadság híd lábánál. ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest egyik l...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47545363)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó exkluzív belvárosi lakás a Ferenciek terén ikonikus környezetben Budapest egyik legismertebb pontján, a Ferenciek téri p...
99 000 000 HUF
1 622 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23544345)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Elegáns luxuslakás eladó Budapest szívében! Eladásra kínálunk ...
350 000 000 HUF
3 888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (29735944)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus életérzés Budapest szívében v. kerület SZÍVÉBENBudapest v. kerületének egyik legpezsgőbb, legkedveltebb utcájában, az Okt...
319 000 000 HUF
3 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96777764)
89 napja a megveszLAK-on