Eladó ingatlan Budapest V. kerületben (1096 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 096 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33265239)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség a Váci utcában! Eladó egy 4. emeleti, 55 m²-es, nappali + 2 szobás lakás Budapest egyik legkeresettebb sétáló...
119 000 000 HUF
2 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78968738)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított belvárosi okosotthon, kivételes lokáció. Eladó egy 100 nm-es, három szobás frissen és teljes körűen felújí...
299 000 000 HUF
2 990 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87735268)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
299 000 000 HUF
2 990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (24517431)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi, 92 m²-es, teljesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Budapest belvárosának szívében, egy liftes társashá...
235 000 000 HUF
2 554 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35749233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított belvárosi okosotthon, kivételes lokáció. Eladó egy 100 nm-es, három szobás frissen és teljes körűen felú...
299 000 000 HUF
2 990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45618748)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség – igazi KURIÓZUM! KIZÁRÓLAG irodánk KÍNÁLATÁBAN! Budapest belvárosában az v. kerület Belgrád rakparton ...
399 000 000 HUF
2 462 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93473858)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legpatinásabb környékén, a Parlament és a Duna-part közvetlen közelében, az Akadémia utcában kínálunk megvételre...
89 900 000 HUF
1 954 347 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (99985329)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, az v. kerület szívében egy 1. emeleti, világos és jól alakítható, ...
109 900 000 HUF
1 744 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43945333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis lakás a Belváros szívében Kivételes lehetőség otthonkeresőknek és befektetőknek egyará...
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95535771)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyugati pályaudvarnál, dupla galériás, dupla komfortos, csendes utcára néző, emeleti lakás! V. kerületben, a Nyugati pályaudv...
109 900 000 HUF
2 154 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63135472)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes la...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96374834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó az v. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, NAGYPOLGÁRI lakás! ! ! Az ingatlan, a...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47247454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az 5. kerület legjobb, csendes részén a Parlament, Szabadság tér közelében az Aulich utcában eladó két külön bejáratú egyenk...
160 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44299777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 169 nm-es, felújí...
355 000 000 HUF
2 100 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19471243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az v. kerületben, közel a BAZILIKA-hoz, egy 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilin...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63449244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó elegáns polgári lakás a Vörösmarty téren. Budapest egyik legimpozánsabb és legkeresettebb lokációjában, a Vörösmarty té...
149 000 000 HUF
2 865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (13335753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 763 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 850 nm-es üzlethelyiség Budapest szívében Kiemelkedő befektetési lehetőség Budapest történelmi belvárosában, a Batthyány...
695 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42384387)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a rendkívüli, 1941-ben épült belvárosi bauhaus stílusú lakást, amely egy csendes utcában található, de még...
600 000 EUR
2 047 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (24766953)
6 hónapja a megveszLAK-on