Eladó ingatlan Budapest V. kerületben (1096 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 096 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39176938)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lipótváros elegáns utcájában, pár perc séta távolságra a Parlamenttől és a Nyugati tértől található az ingatlan, egy 10-es évek...
79 800 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31746524)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők Figyelem! Kivételes lehetőség Budapest szívében, a Szent István Bazilika közvetlen közelében! V. kerület kiemelt ...
79 900 000 HUF
2 048 717 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55733645)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***V. Gyönyörűen felújított, i. emeleti, utcai nézetű, nappali + 2 hálószobás lakás a ferenciek TERÉNÉL*** For English, scroll ...
169 990 000 HUF
2 930 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (18222455)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetés elérhető áron! ! Az 5. kerület szívében, mégis egy csendesebb utcában kínálom eladásra ezt az ingatlant. A lakás a...
104 500 000 HUF
1 658 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (94244493)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó elegáns, prémium lakás a Duna közelében Budapest v. kerületében, a Havas utcában. a Dunától és a Szabadság hídtól néhány ...
220 000 000 HUF
2 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53577447)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított belvárosi okosotthon, kivételes lokáció. Eladó egy 100 nm-es, három szobás frissen és teljes körűen felújí...
299 000 000 HUF
2 990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (94118964)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az 5. kerületben, kiemelten frekventált részen, a Vígszínháznál, a körút egyik legszebb épületében, liftes házban, magasföldszi...
448 000 EUR
1 227 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (48686795)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szint, két bejárat, egy ritka lehetőség – duplex lakás a Károlyi Kert mellett Az v. kerület egyik legkarakteresebb részén,...
109 800 000 HUF
1 389 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78443345)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Országház- örökmécses vonzáskörzetében autóbeállási lehetőséggel, erkélyes, teljeskörűen felújított, luxus lakás ELADÓ! Az 5. k...
339 000 000 HUF
2 872 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (67957244)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest v. kerületében, a Hold utcában, a Batthyány örökmécses közelében kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 126 nm-es, belső ...
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75494513)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47649344)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritkaság! Belvárosi felújítandó nagypolgári lakás a Károly körúton, a Zsinagógával szemben! / For English please scroll down! ...
164 900 000 HUF
1 397 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (82818439)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (64992729)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34857374)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest v. kerületében, a Károly körúton, a Deák Ferenc tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 21 m²-es, galériás, te...
53 500 000 HUF
2 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95726934)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség Lipótváros szívében: két különálló lakrész, egy átgondolt döntés. Otthon és befektetés tökéletes egyensúlya kom...
109 000 000 HUF
1 379 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27923933)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritkán találni ilyen hangulatú otthont a belváros szívében. Eladó egy különleges, teljeskörűen felújított lakás az v. kerület...
94 900 000 HUF
2 019 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (24565412)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Váci utca déli, sétáló részén (Budapest v. Kerulet Belváros) kínálok eladásra egy 1. emeleti, 51 nm-es, 2 szobás, lakást, lif...
99 500 000 HUF
1 950 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74337437)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dupla bejárat, végtelen lehetőség, 126 nm-es nagypolgári lakás a Hold utcában! ENGLISH version BELOW! ! ! Helyszín: Budapest...
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi iroda irodaházban hirdetés (54529974)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 702 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest leghíresebb bevásárlóövezetében, a belváros szívében kínálunk eladásra egy két helyrajzi számon nyilvántartott 702 m2-...
1 100 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest V. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal