Eladó ingatlan Budapest VI. kerület, Terézváros (1795 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VI. kerület, Terézváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 795 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54343335)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adottsá...
64 900 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66577469)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Oktogon és Andrássy út sarkán, teljes felújítás után, liftes házban, 72 m2-es lakás eladó. Fűtése gazdaságos cirkó, közös kö...
144 500 000 HUF
2 006 944 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32344558)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74362937)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53536453)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított polgári lakás eladó a Deák Ferenc tér közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest belvárosának egyi...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59364567)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkeresettebb részén, VI. kerület Belső-Terézvárosban, kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 32 m²-es...
53 500 000 HUF
1 671 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32599294)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Üdv itt, ahol az arányok, a részletek és a történeti közeg együtt adnak biztonságot – döntésekhez, pihenéshez, jelenléthez. – Ü...
229 000 000 HUF
2 573 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32997476)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
English BELOW A VI. kerületben, az Izabella utca egyik rendezett, modern társasházában eladó egy igényesen felújított, 2 és fé...
166 000 000 HUF
1 886 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32943974)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy minden igényt kielégítő, 98 négyzetméteres, teljes kör...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47297153)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásával modernizált, fiatalos stílusban kialakított lakást Budape...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84325498)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93599733)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 06. kerületének szívében, a Diplomatanegyed elegáns környezetében kínáljuk eladásra ezt a frissen felújított, 29+28 né...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55895448)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(For English scroll down) Pezsgő belvárosi élet, páratlan kilátás az Operára – exkluzív lehetőség a Napóleon Házban! Aki iga...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33948877)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64341139)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Színyei Merse utcában egy stílusosan felújított, modern hangulatú...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53423475)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Ajánlom befektetésre, kiadásra, fiatal pároknak, egyedülállónak lakhatásra. 6. kerület, belváros, Terézv...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28771757)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a VI. -Ker. Ben 1, 5szobás Extravagáns belvárosi lakás! 95 Nm-es alapterület, kiegészítve a háló fölött elhelyezkedő ga...
190 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27934884)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Befektetők FIGYELEM, ha alkalmi vételt szeretne, akkor ne keressen TOVÁBB! AZONNAL költözhető! ! ! A lakás különlegessége, ...
139 000 000 HUF
1 069 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (28649434)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó i. emeleti lakás az andrássy ÚTON! Az Andrássy út egyik legpatinásabb épületében kínálunk megvételre egy különleges han...
450 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43496579)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Budapest VI. kerület közkedvelt, központi részén a Szinyei Merse utcában kínálunk eladásra egy 29 nm-es, 2 szobás, mag...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VI. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal