Eladó ingatlan Budapest VI. kerület, Terézváros (1795 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VI. kerület, Terézváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 795 db
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (79147372)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos lakás Budapest szívében, a VI. kerület egyik legkedveltebb utcájában! A The Hunters Ingatlan iroda kizárólagos ...
65 500 000 HUF
1 364 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (96516873)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, erkélyes 3 szobás lakás parkolóhellyel az Operától pár perc sétára! Eladó Budapest VI. kerületének szívében, a Belső-T...
109 900 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79633942)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos otthon a Bazilika mellett – azonnal költözhető állapotban! Szent István-bazilika közvetlen közelében, Budapest belvá...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57353393)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47485384)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VI. kerületében, a belváros szívében, kínálunk megvételre egy egyedi, felújított, belső kétszintes lakást a Szondi utc...
76 000 000 HUF
1 206 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47147479)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Teréz körút pezsgő, belvárosi hangulatában kínáljuk ezt a 91 nm-es, utcai nézetű, jó állapotú polgári lakást, amely karakteré...
115 000 000 HUF
1 263 736 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26437377)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VI. kerületben, az Izabella utca egyik rendezett, modern társasházában eladó egy igényesen felújított, 2 és fél szobás, 88 m²...
166 000 000 HUF
1 886 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31725773)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adott...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67329457)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegancia és Luxus a diplomatanegyed szívében Erkélyes álomotthon a VI. kerületben! Ingatlan leírása:Budapest egyik legkeresett...
199 900 000 HUF
2 379 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36662343)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
English belowa VI. kerületben, az Izabella utca egyik rendezett, modern társasházában eladó egy igényesen felújított, 2 és fél ...
166 000 000 HUF
1 886 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44675733)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Páratlan, időtálló státusz Budapest szívében English text below! Kevés hasonlóan megismételhetetlen adottságú lakás létezik, am...
212 000 000 HUF
2 185 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93754952)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részén, az Andrássy út és a Gozsdu Udvar közvetlen közelében kínálok megvételre e...
89 500 000 HUF
1 356 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94234464)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy karakteres, mégis modern otthon a Podmaniczky utca egyik klasszikus épületében. - Üdv Itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Eladó eg...
62 000 000 HUF
1 319 148 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39194849)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
199 900 000 HUF
2 379 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53774744)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 58 m² + dupla galériás, frissen festett, amerikai konyhás, egy légterű lakás a VI. kerület szívében. A lakás különl...
77 900 000 HUF
1 343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19323843)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A méltán kedvelt VI. kerület szívében, a Vörösmarty utcában 3. emeleti kiváló állapotú, modern, teljesen berendezett, gépesítet...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (27336429)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Prémium ingatlan a Király utcában, pár lépésre a Gozsdu Udvartól! Eladó egy 182 nm-es, teljes körűen felújított, 6 szobás lak...
325 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (85897259)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, teljesen felújított, 3 hálószobás designlakás a vörösmarty utca elegáns RÉSZÉN Budapest egyik legkapósabb belvárosi u...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi üzlethelyiség üzletházban hirdetés (55732337)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium befektetés a westendben: 35 nm-es, bérbe adott ÜZLETHELYISÉG Alapadatok: Alapterület: 35 nm Lokáció: Westend bevásár...
135 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92232383)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vállalkozás vagy otthon, ön DÖNT! Amennyiben Ön a céljai megvalósításához frekventált helyen keres ingatlant, engedje meg, ho...
109 990 000 HUF
1 278 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VI. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal