Eladó ingatlan Budapest VI. kerület, Terézváros (1795 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VI. kerület, Terézváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 795 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35425194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Értékálló luxusotthon a Király utcában ELHELYEZKEDÉS: Amikor valaki kimondja, hogy "a legpestibb utca", akkor sokan azonnal ráv...
501 045 000 HUF
3 318 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88227449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
257 960 000 HUF
2 504 466 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89394225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A lakás belsőépítész által egyedien megtervezett és prémium anyagokkal felújított 2014-ben teljes körű felújításon esett át, am...
159 900 000 HUF
1 583 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45243753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, az Ó utcában eladó egy 1. emeleti, 73 m²-es, erkélyes lakás, nappalival és...
109 900 000 HUF
1 485 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26593759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belső VI. kerületben, az andrássy úton, karnyújtásnyira az operaháztól, eladó, a 88 nm-es, 2 szoba hallos, felújítandó, erkélye...
215 000 000 HUF
2 443 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95555242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. Ker. Szívében fektessen be a jövőbe! - 76 Nm, - 3 szoba, - 3 fürdőszoba, - kiváló állapot, - frissen felújított, - g...
118 000 000 HUF
1 552 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59862577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosában, a VI. kerület frekventált részén, az Opera és az Andrássy út közelében kínálunk eladásra egy 72 m²-es, 1...
109 900 000 HUF
1 408 974 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99853427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a belváros szívében a Deák tér közvetlen közelében, a Paulay Ede utcában egy igényesen rendben tartott ház 4. emel...
142 000 000 HUF
1 494 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83433488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok a VI. kerületben, a Király utcában egy felújított két egymás mellett kialakított lakást. 80m2 és 27m2 + 10m2 g...
145 000 000 HUF
1 318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35473234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 2 exkluzív, belső kétszintes 1. emeleti lakás a Diplomatanegyed közelében, a VI. kerület egyik legkeresettebb részén az A...
150 000 000 HUF
1 578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83894874)