Eladó ingatlan Budapest VI. kerület, Terézváros (1795 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VI. kerület, Terézváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 795 db
Eladó Budapest VI. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (27271299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: n/a
Eladó frekventált helyen egy lakások kialakítására váró, beépíthető tetőtér. Mind az ügymenet bonyolításában, illetve finanszír...
85 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66798453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Prémium ingatlan a Király utcában, pár lépésre a Gozsdu Udvartól! Eladó egy 182 nm-es, teljes körűen felújított, 6 szobás laká...
325 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (61579196)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns környezetben! Eladásra kínálunk a belváros...
380 000 000 HUF
3 114 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (92776697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: n/a
Eladó frekventált helyen egy lakások kialakítására váró, beépíthető tetőtér. Mind az ügymenet bonyolításában, illetve finanszírozásban, jogi tanácsadásban tudjuk segíteni az ügyfeleinket. 118900000 Ft Referencia szám: M118103
118 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb telek hirdetés (41559185)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: n/a
Eladó frekventált helyen egy lakások kialakítására váró, beépíthető tetőtér. Mind az ügymenet bonyolításában, illetve finanszírozásban, jogi tanácsadásban tudjuk segíteni az ügyfeleinket. 77175000 Ft Referencia szám: M117919
77 175 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32532523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
--- VI. kerületben az andrássy úton a kodály körönd közelében eladó felújított polgári lakás. --- Eladó Budapest belvárosában,...
144 900 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29599384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületének egyik frekventált utcájában, kínálunk megvételre egy 93 nm-es, teljes körűen felújított 3 szobás, /tull...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (88828949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Prémium lehetőség a Terézvárosban, az Alkotmány u. Szomszédságában, kívül belül (folyamatosan) felújított, egy múlt század elej...
83 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (91643999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes 127nm-es, 5 szobás lakás, 22,6nm-es tetőterasszal, ahol jakuzzi kialakításra is lehetőség van. Budapest 6. ke...
271 858 000 HUF
2 140 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46236493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Andrássy úton, újépítésű 143 nm-es, duplex lakás eladó. Kívül-belül szépen felújított épület legfelső emeletén, nappali, 3 háló...
315 000 000 HUF
2 202 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42373258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a VI. kerületi Lovag-házban eladó, 47 m2-es, amerikai konyhás, nappali + 1 szobás bútorozott gyöngyszem!!!! A lakás...
99 900 000 HUF
2 125 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87747994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest VI. kerület, terézváros – kodály körönd KÖZELÉBEN ELADÓ egy elegáns, remek hangulatú, 50 nm-es otthon ter...
79 900 000 HUF
1 598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38453113)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
144 900 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63884367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes, 97nm-es, 4 szobás, tágas 27 m2-es világos nappalival és télikerttel eladó. Budapest 6. kerületében, a pesti ...
210 000 000 HUF
2 164 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39227375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, jó állapotú, beköltözhető kis lakás. a társasház újszerű és tégla építésű. Budapest 6. kerületében, a bel...
49 000 EUR
1 181 561 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VI. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal90 / 90 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal