Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (2123 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 123 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94239743)
28 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Ligetváros szívében kínálunk eladásra egy rendkívül ízlésesen felújított,...
54 990 000 HUF
1 374 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43338996)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület belsejében eladó ez a 126 nm-es kiváló alaprajzú számos funkcióra alkalmas ingatlan. a lakás 3 nagyszoba 1 kisszob...
155 000 000 HUF
1 230 158 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59937384)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás Belső Erzsébetvárosban a Blaha Lujza tér mellett. A lakás gépészetileg műszakilag teljesen fel lett újítva! Az es...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32754492)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálom, ezt a 2025. IV. Negyedévében frissen teljeskörűen felújított lakást erzsébetvárosban remek lokáció mellett. ...
93 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78195396)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a teljesen felújított nappali és 2 hálószobás fiatalos lakást a Keleti Pályaudvar vonzáskörzetében remek k...
82 900 000 HUF
1 256 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77443485)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a 12 nm-es felújítandó minigarzon a Városliget mellett. Az ingatlan lakás besorolású, 1/1-es tulajdonban van, tulajdo...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93379225)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest bulinegyedének központjában, a 7. kerület egyik legpezsgőbb utcájában található, Airbnb-re tökéletesen alkalmas ...
62 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (18634983)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
62 000 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63594774)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus otthon Középső Erzsébetváros szívében – 2 lakás egy áráért! Eladó egy kivételes lehetőséget kínáló, 85 nm-es, teljes kö...
155 000 000 HUF
1 823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46162434)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ez a világos és modern garzonlakás Belső Erzsébetváros egyik legkedveltebb utcájában található, rendezett, liftes társasház leg...
55 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46632388)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest pezsgő szívében, a VII. kerület legkeresettebb részén, a Zsinagóga vonzáskörzetében, egy olyan befektetési aranylehető...
99 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34538296)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 96 m²-es, világos lakás a belváros szívében! Eladásra kínálunk a belváros szívében, szép, rendezett házban található, l...
92 900 000 HUF
929 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33562946)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lakás a Dohány utcai Zsinagóga közvetlen közelében található, ami garancia a páratlan központi elhelyezkedésre és a kiváló in...
102 900 000 HUF
1 607 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98764245)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség Budapest szívében, az Erzsébet körút közelében! Ez a 68 négyzetméteres, világos lakás egy rendezet...
99 999 000 HUF
1 470 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83437873)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok VII. kerületben Deák Tértől karnyújtásnyira egy 2. emeleti teljes körűen felújított ingatlant! ! A lakás 53nm...
79 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17369473)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest VII. kerületének Középső Erzsébetvárosában kínálok megvételre egy 40 nm téglaépítésű lakást. A lakás 1 szobából és 1 ...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33612761)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely a VII. kerület szívében, a Vörösmarty utcában található! Kiváló választás lehet...
89 900 000 HUF
1 198 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93244345)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget boutique residences - a városligetnél – erkélyes stúdió lakás ELADÓ! Stabil értéktartó mikrokörnyezetben – karakteres p...
51 900 000 HUF
1 441 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22933623)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Liget boutique residences - Ligetvárosi elegancia két hálószobával + gardróbszobával virtuális séta ELÉRHETŐ! Stabil értéktar...
61 900 000 HUF
1 317 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69478482)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Liget boutique residences - ívelt, fényben úszó design lakás a ligetvárosban - virtuális séta elérhető! Stabil értéktartó mik...
64 500 000 HUF
1 131 578 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VII. kerületben?