Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (2132 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 132 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53897994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, világos lakás Budapest VII. kerületében! A VII. kerület kedvelt részén, a Péterfy Sándor utcában, a Városli...
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94753991)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, bútorozott 2 szobás lakás eladó a Garay Gardenben – kiváló befektetés a belváros közelében A 2006-ban épült Garay Ga...
86 600 000 HUF
1 767 346 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93273445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a VII. kerületben egy 42 m²-es, 2. emeleti, 2 szobás lakás. SZÉLES körű felhasználást tesz lehetővé, így meg...
56 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93373173)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület kedvelt részén, a Garay tér közvetlen közelében eladó egy 73 m²-es, teljeskörűen felújított polgári lakás. Az in...
99 000 000 HUF
1 356 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51683537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tágas, 2 szobás tégla lakás a VII. kerület frekventált részén Budapest egyik legkeresettebb városrészében, kiváló infras...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49476277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított, téglaépítésű lakás Budapesten, a belvárosi Hernád utcában. Földszinti elhelyezkedésű ez az...
72 000 000 HUF
1 756 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73999453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Minőség – elegancia – KÉNYELEM Eladásra kínálunk egy kiváló belső elrendezésű, prémium minőségben, frissen és teljes körűen fel...
159 500 000 HUF
2 155 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24732136)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon ELADÓ! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, ...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77381977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 800 000 HUF
1 990 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74737698)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 800 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79327254)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
65 800 000 HUF
2 193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92181626)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 800 000 HUF
2 305 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35835421)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (25945373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. Az ingatl...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42475733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, felújított lakás a Városliget közelében. Ha olyan otthont keres, amely ötvözi a klasszikus eleg...
84 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32567433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. A 3, 9 ...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53598485)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás, galériás lakás a Keleti pályaudvarnálKiváló befektetési lehetőségEladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen nagyo...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44449592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Erzsébet körút – Király utca sarok Belvárosi cím, mégis teljes csend és privát élettér Budapest egyik legpezsgőbb pontján, az...
109 000 000 HUF
1 252 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (99343342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A VII. kerület szívében, a hangulatos Klauzál utcában, mindössze egy perc sétára a Klauzál tértől kínálunk megvételre egy igazi...
159 990 000 HUF
1 333 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55432986)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a VII. kerületben, a Jósika utcában! Budapest egyik legkedveltebb belvárosi részén kínálunk megvételre egy 36 nm-...
57 500 000 HUF
1 597 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VII. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal