Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (2132 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 132 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94741246)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 lakás EGYBEN! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan a Rózsák terénél. Teljeskörű felújítás...
244 900 000 HUF
1 827 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37721354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32737246)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó, igényesen felújított, galériás lakás Budapest szívében – a 7. kerület egyik legjobb részén! Eladásra kínálunk egy kivá...
78 380 000 HUF
1 741 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23126934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás a Liszt Ferenc tér közelében, kiváló állapotban! Belső-Erzsébetváros egyik kedvelt utcájában, a Kertész utcában e...
68 000 000 HUF
1 942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52223477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó erkélyes, 3 szobás, felújított lakás a Rákóczi úton – kiváló otthon vagy biztos befektetés Budapest VII. kerületében, a ...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89994265)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti pályaudvar szomszédságában, azonnal költözhető állapotban! Budapest szívében, a VII. kerület frekventált...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37369465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári stílusú, világos lakás a Rottenbiller utcában – kizárólag készpénzes vevőknek! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 ...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31384835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Valódi Kincsesbánya a 7. kerület SZÍVÉBEN! Pompás, csendes, 2. emeleti lakás eladó a Keleti pályaudvar közvetlen közelében, b...
73 000 000 HUF
1 280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35339674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dózsa György úton Városligetre néző, alakítható 4 szobás saroklakás eladó Rendezett, liftes társasház második emeletén eladó e...
105 000 000 HUF
867 768 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43185194)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás, galériás lakás a Keleti pályaudvarnál Kiváló befektetési lehetőség Eladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen n...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64263218)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy 103 m2-es nagypolgári lakást, amely egy lélegzetelállítóan szép, festett üvegekkel díszített lépcsőházb...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67472333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 50 nm alapterületű nappali+ 1 hálószobás földszinti...
62 900 000 HUF
1 258 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72953874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben találha...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84943289)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a szenes hanna parknál! Eladó 68nm-es, 2+1 szobás, földszinti lakás a VII. Rózsa utcában. Az ablakok, a bejárat...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (76283397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Budapest Óbuda Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173149 hivatkozási számú Budapest VII. kerületi üzleti ingatlan....
600 000 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92389853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Budapest 7. kerületében, a Bethlen Gábor utcában egy tehermentes, első emeleti, 66 m2-es, 2 szobás, lakást ...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45391957)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 7. kerületben, az Almássy tér közvetlen szomszédságában, egy nettó 18 nm-es, plusz galériával és terasz résszel rendelk...
46 900 000 HUF
1 876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43647184)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő, Kínálunk egy teljeskörűen felújított, berendezett 17nm-es studiolakást. Jelenleg airbnb-ként üzemel, maga...
49 900 000 HUF
2 935 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93515914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. Erzsébetvárosban felújított, modern polgári lakás eladó! Akár 2 apartmannak is használható, 83 nm-es, 3 szobás, 2 fürdős...
115 000 000 HUF
1 385 542 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (99244894)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
VII. Ker. , Almássy tér Wesselényi utca felőli oldalán, 81nm-es (+20 nm zárt galéria) utcai bejáratos üzlethelyiség (akár bérlő...
99 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VII. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal