Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (2132 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 132 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37335168)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Biztos befektetési lehetőséget keres, ami gyorsan megtérül? Akkor feltétlenül nézze meg ezt a 2020-ban kialakított ingatlant, a...
170 000 000 HUF
1 634 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (69955624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált a Garay utcában egy összesen 79nm-es, utcai bejáratú üzlethelyiség. Az ingatlan egy egy 24nm-es, 5 méter belmaga...
39 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74242943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. Belső Erzsébetvárosban, közvetlen a Gozsdu udvar mellett kínálok eladásra egy bruttó 38 nagyságú, 2 galériás, ter...
66 444 000 HUF
1 898 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93539143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. Belső Erzsébetvárosban, közvetlen a Gozsdu udvar mellett kínálok eladásra egy bruttó 25nm nagyságú, galériás, utc...
55 305 000 HUF
2 212 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (29762445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 575 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Külső-Erzsébetvárosban eladó egy bruttó 575 m2-es utcai kétbejáratos kereskedelmi ingatlan. Az üzlethelyiség egy az 1930-as é...
400 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (77474464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy összesen 211 m² alapterületű, jó állapotú üzlethelyiséget Budapest VII. kerületében, közvetlenül a híres ...
155 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58825438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy kivételes lehetőség várja Önt a főváros szívében, Budapest 07. kerületének Külső Erzsébetváros városrészében. Ez a 21, 5 né...
34 800 000 HUF
1 581 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74469297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely fiatal felnőttek, számára ideális választás lehet, akár saját otthon kereséséről...
45 800 000 HUF
1 145 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37679634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
English description BELOW! ! ! Teljes körűen felújított, bútorozott lakás eladó a 7. kerületben, a Garay utcában! Budapest V...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51135785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 87 nm-es, teljes körűen felújított lakás liftes társasházban! Eladásra kínálunk egy tágas, 87 négyzetméteres,...
125 000 000 HUF
1 436 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29496574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 7. kerületben, a Blaha Lujza tér közelében egy 4. emeleti, 67 m2-es, jelenleg 2 szobás, de 3 szobássá alakítható, napfé...
71 770 000 HUF
1 071 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39542336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 87 m²-es nagypolgári lakás a belváros szívében Eladó a 7. kerületben, a belváros pezsgő forgatagában egy 87 m²-es, 3+fél...
115 900 000 HUF
1 332 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44448724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó stílusos, felújított, belvárosi nagypolgári lakás a Rottenbiller utcában! Eladó Budapest VII. kerületének egyik legpati...
93 900 000 HUF
1 490 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84353743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két külön lakás egy áráért a belvárosban - VII. kerületi ritkaság a Klauzál utcában, zöld környezetben közvetlenül a Gozsdu udv...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64534759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Teljes körűen felújított lakás*** Budapest VII. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39757713)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Teljes körűen, minőségileg felújított lakás! *** Budapest, VII. kerület, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es 1 + 2 szobás fel...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99447496)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82677325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48849949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-en Eladó egy 35 m²-es, galériás, ...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68599448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Befektetők és stílusos városi otthont keresők FIGYELEM! Eladó Budapest szívében, a VII. kerületben, egy igazán ritka lehetőség...
230 000 000 HUF
2 110 091 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VII. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal