Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (2132 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 132 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37359222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, világos, jó állapotú lakás eladó a Baross téren kiváló közlekedéssel és akár bérlővel együtt. A társasház a Keleti p...
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62554184)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Izabella utcában kiváló elhelyezkedésű 103 m2-es felújítandó földszinti polgári lakás eladó. A HÁZRÓL Az 1900-as év...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19239773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában! Eladó egy 2 szobás, galériás, földszinti, csendes...
49 800 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47888195)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! a lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az ingat...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42634914)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 1914...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43317752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, világos, jó állapotú lakás eladó a Baross téren kiváló közlekedéssel és akár bérlővel együtt. a társasház a Keleti pál...
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35786353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos otthon vagy befektetés a 7. kerület szívében a Dembinszky utcában! Eladó egy 2 szobás, galériás, földszinti, csendes b...
49 800 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (72568654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 223 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
VII. kerületben, a Keleti pályaudvar közelében kifogástalan állapotú, - a természetes fényről gondoskodó - hatalmas utcai portá...
220 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (21423789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó kereskedelmi és vendéglátóegység Budapesten a VII. kerületben, a Szövetség utcában. Az üzlet közelében találhatóak irodah...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96647955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93534844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Izabella utcában eladó egy földszinti, 103 nm-es, 4 szobás, hagyományos polgári házba...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39377147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
48 700 000 HUF
1 521 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46549319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Eladó egy tágas, 92 nm-es, 2. emeleti lakás Belső-Erzsébetvárosban a Dob utcában. a bejárat előtt egy cse...
114 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41998486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 7. kerületében, Péterfy Sándor utcában 73nm-es, 2+1 szobás (mindegyik galériázott) 3, 9m belmagasságú lakás eladó. a l...
73 900 000 HUF
901 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92894957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly úton, i. emeleti, 62 nm-es, kiváló állapotú, 2 szobás, tágas, napfényes, po...
76 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44646334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Akár összeköltözőknek vagy befektetőknek is kiváló lokációval rendelkező belvárosi lakás eladó, mely már most 2-2 gáz, villany ...
104 000 000 HUF
806 201 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94514527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerület Erzsébet város szívében, 41 nm felújított, + 9 nm galériás i. emeleti lakás eladó. a lakás néhány éve tel...
68 500 000 HUF
1 670 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13355858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85999947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó egy teljes körűen felújított 57 n2-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 1914-ben é...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36897435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest VII. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal