Eladó ingatlan Budapest XII. kerületben (831 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 831 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (74335243)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Projekt bemutatása Modern, mindössze 6 lakásos budai fejlesztés, ahol a zöldövezeti környezet, a magas műszaki tartalom és a v...
314 900 000 HUF
2 786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38861555)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
299 900 000 HUF
2 856 190 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44211432)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
249 900 000 HUF
2 658 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (82473274)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Virányoson, a Zalai utcában kínálunk megvételre egy 59 m²-es, teljes körű...
129 900 000 HUF
2 201 694 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (33448499)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budán, XII. kerület, Istenhegyen nappali + 3 szobás, belső kétszintes, panorámás lakás. a teraszról és az ablakokból a bu...
275 000 000 HUF
2 182 539 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44736234)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében! 12. kerület Ugocsa utca! Ez nem csak egy ingatlan, ez egy lehetőség! Eladó egy Budapest 12. kerületében, a ...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33799478)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63359832)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 53 m²-es (valóságban ~59 m²), nappali + hálós lakás Budapest XII. kerületében, a közkedvelt Németvölgyben, az Ugocsa ...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (71967457)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kompakt tetőtéri lakás a Hegyvidéken, panorámával*** Eladó egy jó méretű, könnyen fenntartható, bruttó 60 négyzetméteres la...
119 000 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (55791624)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó, Budapest XII. kerületében, egy kivételes adottságokkal rendelkező, 66 nm-es, 3 szobás lakás, amely lenyűgöző panorámá...
139 000 000 HUF
2 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36776527)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kompakt tetőtéri lakás a Hegyvidéken, panorámával! Eladó egy jó méretű, könnyen fenntartható, bruttó 60 négyzetméteres lakás ...
119 000 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43544972)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló beosztású, teraszos, világos lakás a XII. kerület zöldövezetében – garázsvásárlási lehetőséggel A XII. kerület egyik le...
226 944 805 HUF
2 224 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi iroda irodaházban hirdetés (36437555)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom ezt a 70 m²-es, újszerű, utcai bejáratos üzlethelyiséget a XII. kerületi Táltos utcában. Az ingatlan egy 2018-...
117 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi külterületi telek hirdetés (37423391)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Csillebércen egy 540 nm-es hangulatos, madárcsicsergős, hársfa illatú, zöld környezeten lévő, enyhén lejtős, tiszta leveg...
36 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52933739)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma