Eladó ingatlan Budapest XII. kerületben (831 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 831 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63836997)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Időtlen Bauhaus elegancia a Városmajor mellett – tágas, dupla erkélyes polgári lakás eladó Budán. A XII. kerület egyik legked...
135 000 000 HUF
1 436 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53352728)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra vágysz, amely nemcsak a kényelmet, hanem a modern életstílust is tükrözi. Ez a 91 nm-es, 4...
171 800 000 HUF
1 887 912 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (73778587)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Saját ízlésed szerint alakítanád ki álmaid otthonát Budán? Eladó egy 83 nm-es, 2, 5 szobás lakás a XII. kerületben, Krisztin...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (83962139)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tetőteraszos unikum a hegyvidék tetején, Budapest legtisztább levegőjű részén! Éljen ott, ahová mindenki más kirándulni MEGY! ...
269 000 000 HUF
1 935 251 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (64142693)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (32424636)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XII. Hegyvidék, Széchenyi -hegyen, csodás, zöld környezetben található, 2024-ben épült társasház II. emeleti, 106 nm-es lakása ...
399 900 000 HUF
3 772 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (43327765)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 650 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 9
Tisztelt Érdeklődő! Eladó exkluzív családi villa páratlan természeti környezetben! Akár összeköltözőknek, akár befektetőknek id...
549 900 000 HUF
846 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (56475434)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás tetőteraszos különlegesség a hegyvidék csúcsán – ahol mások kikapcsolódnak, te otthonra TALÁLSZ! Budapest XII. kerü...
269 000 000 HUF
1 935 251 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93367333)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Öt lakásos társasház a 12. kerület belső részén! Három lakás már gazdára talált! Saját 130 nm-es KERT! Ne hagyja ki ezt a rit...
371 923 000 HUF
3 048 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (38997537)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
XII. kerület, Széchenyi-hegyen – örökpanorámás, kétgenerációs családi ház eladó csendes zsákutcában, az erdő ölelésében! A 20...
699 000 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi iroda irodaházban hirdetés (74853357)