Eladó ingatlan Istvánmező (73 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest XIV. kerület - Istvánmező

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 73 db
Eladó Budapest XIV. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (91489924)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetésnek kiváló lehetőség Budapest Istvánmezőn, sokoldalúan hasznosítható ingatlan. Budapest XIV. kerületének kedvelt Is...
41 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda családiházban hirdetés (84396753)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
41 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (73193555)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41351379)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertre néző, nagypolgári hangulatú lakás Budapest XIV. kerületében Ez a 77 négyzetméteres, kertre néző lakás Zugló központi ré...
79 000 000 HUF
1 025 974 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63926892)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14. kerületében, Istvánmező határán a Hungária körúton eladó egy 60 nm-es magasföldszinti 2 szobás, átlagos állapotú t...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35787159)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közlek...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32323457)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti lakás Zuglóban, 5 percre a Városligettől ENGLISH description BELOW! ! ! Zugló központi részén,...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36657954)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz, amely tökéletesen illeszkedik minden korosztály életstílusához! Ez a 50 nm-es, 2...
115 000 000 HUF
2 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44849326)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest központi részén, 14. kerületben, Istvánmezőn szuper lakás 2002-ben épült liftes házban. Eladó egy 1, 5 szobás bútoro...
62 900 000 HUF
1 655 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63466419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
634Eft / nm áron! Befektetőknek erkélyes, 4 szobás, 104 nm-es, 2 bejáratos lakás a Hungária körúton! ***** Cégek, „nagycsaládos...
119 600 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (52632474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zuglóban, az Istvánmezőn, a hungária körúton eladó egy tágas, erkélyes, 105 m²-es, 3 szoba étkezős lakás rendezett, jó állapotú...
94 900 000 HUF
903 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (77169234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínáljuk ezt a 75 m2-es, felújított, 1. emeleti, nappali + 2 hálós, szeparált ablakos konyhás, gardróbos, világos, k...
95 000 000 HUF
1 266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59646451)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zuglóban, a Hungária körúton, erkélyes, tágas lakás eladó. 105 Négyzetméteres, háromszobás lakás Zugló közkedvelt részén, Ist...
94 900 000 HUF
903 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (89796615)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54m2-es kétszobás, első emeleti téglalakás Istvánmezőn. Az ingatlan egy kétszintes társasházban található, saját tároló...
79 700 000 HUF
1 475 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94784174)
6 hónapja a megveszLAK-on