Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2133 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 133 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88734531)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium verzió (érzelmesebb, erősebb eladás) Zugló nyugalma, felújított otthon kényelme – ritka lehetőség kis lakásszámmal Zu...
79 900 000 HUF
1 354 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (66533275)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Füredi út közelében azonnali beköltözésű felújitott második emeleti pannellakás ELADÓ! ! ! Csertő parkban eladó liftes házban...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32594774)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos, kertkapcsolatos garzon Zuglóban – kiváló lokációval! Zugló egyik csendes, zöldövezeti részén, mindössze 5 p...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47356343)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kitűnő lokáció, rendezett társasház, tökéletes elosztású 73 nm-es téglalakás, belső Udvari zárt PARKOLÓVAL! ! ! XIV. kerületb...
84 890 000 HUF
1 162 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37923326)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIV. kerület törökőr részén, a handzsár utcában erkélyes, világos lakás ELADÓ! Zugló egyik csendes, mégis kiváló infrastruktú...
74 900 000 HUF
1 387 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (98989555)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében, Zugló egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén, a Rákos-patak mellett kínálunk megvételre egy 46 nm-...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93653351)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Stadionoktól 1 megállóra, kiváló infrastrukturális környezetben kínálunk megvételre egy csendes belső udvarra néző 44 nm-e...
49 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75537482)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Sportaréna Közelében • Rendkívül Jó Infrastruktúra Alacsony Rezsi • Részben Felújított • Tehermentes • Költözhető Ela...
89 900 000 HUF
956 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (76344478)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, jól alakítható lakás eladó kiváló közlekedéssel. Zugló közkedvelt részén, a Horvát Boldizsár utcában kínálja megvéte...
54 990 000 HUF
981 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (55239326)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Zuglóban, amely egyszerre otthon és biztos befektetés is lehet! Kizárólag a The Hunters ingatlaniroda kínálatá...
98 500 000 HUF
1 172 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13417779)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63923263)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma