Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2122 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 122 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (15733651)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. Az ...
50 500 000 HUF
1 485 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93867784)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló egyik legkedveltebb, családi házas övezetében igazi kincs eladó! Ha napfényben úszó, kiváló elosztású, különleges hangula...
96 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29686774)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közleked...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45273944)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Alsórákos kedvelt, rendezett társasházakkal kialakított, zöldövezeti részén, csendes melléku...
134 990 000 HUF
2 014 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54662597)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIV. kerület kedvelt Porcelán lakónegyedében, a Fajansz utcában eladó egy 3 szobás lakás teremgarázzsal! a XIV. kerület kedve...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57179954)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIV. kerület és a VII. kerület határán elhelyezkedő közkedvelt istván park lakóparkban eladó egy 3 szobás, 92 nm + 2 erkélyes...
156 400 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27843343)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges hangulatú, belső kétszintes tetőtéri lakás terasszal Zugló közkedvelt zöldövezeti részén hitelképes, azonnal költözh...
82 100 000 HUF
1 207 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (85329145)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63726278)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínáljuk Zuglóban a Hungária körúton - a Puskás Ferenc Stadion vonzáskörzetében - ezt a teljes körűen (mind műszakilag...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94795142)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** *** Fiatal párok, egyetemisták figyele...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (31392124)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rendkívül csendes, belső kertre néző, 2. emeleti, 2 erkélyes lakás a levendula LAKÓPARKBANBudapest egyik legkedveltebb, modern ...
139 700 000 HUF
1 995 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44435733)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Tágas, világos lakás eladó Nagyzugló parkos részén *** -------------------- Az eladó ingatlan Zugló kedvelt részén, a Wass ...
81 990 000 HUF
1 093 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (64493537)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerület, Zuglóban, a Szentmihályi úton 2 szobás, felújított lakás eladó, az Örs vezér tere közelében! 46 Négyzet...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (21933377)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett mini-garzon zuglóban! (1/1 Tulajdon) Budapest 14. kerületében (Alsórákos), a Kassai térhez közel kín...
29 900 000 HUF
3 322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35493719)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 5 szobás: nappali plusz 4 hálószob...
179 990 000 HUF
1 977 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43287872)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (47396523)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (29339333)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79713397)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó nappali plusz 3 hálószobás, földsz...
162 000 000 HUF
2 050 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34255973)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében, az Örs vezér tere szomszédságában, eladó egy 50 m2-es, kétszobás, negyedik emeleti lakás. Lift NINCS...
79 000 000 HUF
1 580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XIV. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal