Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2133 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 133 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (96455637)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületében, a Lőcsei út szomszédságában, eladó egy 25 nm-es, egyszobás, délnyugati tájolású, földszinti lakás. ...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73345395)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Budapest XIV. kerület, Zuglóban, a Szentmihályi úton 2 szobás, felújított lakás eladó, az Örs vezér tere közelében*** 46 né...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (63634374)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, parkos környezetben felújított, 2 szobás, loggiás lakás eladó az Örs vezér tere közelében! Zugló egyik legkedveltebb...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38741295)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes Oázis Zuglóban, 84 nm-es Otthon Dupla Garázzsal a Rákos-pataknál! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk A...
129 000 000 HUF
1 535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (38476286)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás 14. Ker. , Alsórákos (67 m²) Főbb jellemzők Méret: 67 m² Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli) Emelet: föld...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75336486)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Eladó 3 szobás lakás dupla garázzsal+ 2 tárolóval Zuglóban *** Budapest XIV. kerületében, Zugló csendes és zöldövezeti rés...
129 000 000 HUF
1 535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (76437349)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83424893)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24332767)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritka AJÁNLAT! A 14. kerület, kellemes, frekventált részén, a Stefánia úton kínálunk eladásra egy teljes körűen, ízlésesen fe...
109 000 000 HUF
1 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (67364939)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 2
Eladó Zuglóban, Alsórákos kertvárosi részén egy 396m2 telken található 56m2-es ingatlan, amelyhez egy 31m2-es, nagyobb részt be...
115 000 000 HUF
1 619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49228944)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Zuglóban egy kiváló állapotú belső kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 84 m²-es lakást. Praktikus elrendez...
123 000 000 HUF
1 464 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (92489273)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
XIV. kerület kedvelt, családi házas övezetében, Alsórákoson, a Szatmár utcában eladó egy jó állapotú, 113 m²-es ikerházfél, 354...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (91492822)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújítandó lakás kiváló adottságokkal – remek lehetőség saját otthon kialakítására! Kiváló közlekedés mellett, rendes, csend...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75483477)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 14. kerületben, a Stubnyai utcában egy állógalériás garzonlakás. Az alsó szint 9 nm, az állógaléria további 6 nm-rel nö...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77264713)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Zugló központi részén, Bosnyák tértől pár perces sétára kínálunk megvételre egy földszintes, udvari bejáratos, 28 nm-es, k...
37 900 000 HUF
1 353 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (25453576)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 6 fél
✅Prémium otthon hatalmas tetőterasszal Zugló szívében – Paskal Rose lakópark Van az a pont, amikor egy lakás többé válik egysz...
179 900 000 HUF
2 431 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46332984)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zugló egyik kiváló részén eladó egy 40 m²-es, földszinti, kertkapcsolatos lakás, amely remek választás lehet saját otthonnak va...
65 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (99964934)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
65 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41124938)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkalEladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. k...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (33469579)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XIV. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal