Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2123 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 123 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75444975)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Családias környéken felújított lakás eladóZugló kedvelt városrészében 4 lakásos épületben, i. emeleti, található ez a 60 m2-es ...
79 900 000 HUF
1 354 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (37623634)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Kétlakásos ingatlan, számtalan lehetőséggel - ZUGLÓBAN A XIV. kerületben, Alsórákos családi házas övezetében eladó egy 113 nm-...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48797647)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégla...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (39771758)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Kétlakásos ingatlan számtalan lehetőséggel Alsórákos családi házas övezetében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XIV. ke...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92373524)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (86959878)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (26148467)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24758239)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Eladta családi házát és kisebb ingatlant VÁSÁROLNA? • Befektetésben gondolkodik és ingatlanban látja a MEGOLDÁST? • Olyan i...
67 900 000 HUF
1 508 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (59765354)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A The Hunters ingatlaniroda kínálatában! Megvételre kínálunk egy új építésű társasházi lakást, Budapest XIV. kerületében, a Bos...
129 990 000 HUF
2 321 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54345455)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 14. kerületben, Zuglóban, a Füredi lakótelepen, a Csertő park 2. Szám alatti 15 emeletes panelházban, egy 6. emeleti, p...
67 400 000 HUF
1 225 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (36542631)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33864573)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói lakás valódi térrel és valódi potenciállal, a Városliget közelébenZugló egyik olyan részén keresel lakást, ahol a zöldeb...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (58528389)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, parkra néző földszinti lakás kiváló elosztással! Eladásra kínálok egy 36 m²-es, praktikus elosztású, földszinti laká...
60 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74396919)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 354 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (31445733)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54343355)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, parkra néző földszinti lakás kiváló elosztással! Eladásra kínálok egy 36 m²-es, praktikus elosztású, földszinti lakást...
60 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94563613)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
60 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
60 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73431495)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói lakás valódi térrel és valódi potenciállal, a Városliget közelében. Zugló egyik olyan részén keresel lakást, ahol a zöld...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43973475)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerület határán nyugodt környéken eladó ez 39 nm-es másfél szobás, teraszos kis lakás. Az ingatlan elképesztően világos, ...
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XIV. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal