Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2133 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 133 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43846447)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó- Kétszobás Lakás-Zugló Szívében – Kiváló Közlekedéssel Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton egy 47 m²-es,...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (36334754)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erkélyes lakás a Szitakötő utcában! XIV. kerületben, a Szitakötő utcában eladó egy 1. emeleti, 35 m²-es lakás. a társasház fe...
58 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (66732682)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legzöldebb és legnyugodtabb részén akarsz lakni? Akkor ez a Te lakásod! a 14. kerületben, Alsórákoson eladó ez a...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77633753)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, igényesen felújított lakás kiváló lokációban! Eladó Budapest XIV. kerületének közkedvelt részén, Istvánmezőn, egy 75 m...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34343159)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Minőségi otthon eladó a Városligetnél, panorámás kilátással! a lakás 46m2-es, amerikai konyhás nappalival, és egy csendes zöld ...
79 900 000 HUF
1 736 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi házrész hirdetés (35446525)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Befektetők részére különleges lehetőség Zugló szívében, a Bosnyák tér szomszédságában! Kiváló infrastruktúra és lokáció! ELAD...
42 000 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi házrész hirdetés (78248513)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
42 000 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79774239)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! XIV. kerületben, Istvánmező városrészben, karnyújtásnyira a Városligettől, és kb 5 percre a 2-4-es metrót...
91 900 000 HUF
875 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (92444353)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Keresi első induló lakását és fontos számára, hogy kiváló közlekedéssel bírjon? • Nem szeretne felújítással bajlódni, de egy...
73 300 000 HUF
1 466 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35494349)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nagyon jó helyen, parkos, zöld környezetben eladó Zuglóban, a Thököly-Róna utca kereszteződésénél, a "Macis játszótér" mögött e...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93648734)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy új építésű, erkélyes tégla lakás a XIV kerületben, mely Herminamező társasházi és családi házas zöldövezeti környezet...
99 500 000 HUF
1 143 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43353594)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legzöldebb és legnyugodtabb részén akarsz lakni? Akkor ez a Te lakásod! A 14. kerületben, Alsórákoson eladó ez ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (59333394)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94146547)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46139954)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83357917)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Három hálószobás, napfényes otthon a városliget szomszédságában! Csendes, kiváló LOKÁCIÓBudapest egyik legkedveltebb részén, a ...
94 000 000 HUF
1 446 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34939317)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
14. kerületben, Alsórákoson eladó ez a 46 nm-es 1, 5szobás lakás, panorámás kilátással! a környékről néhány információ:-Az Örs ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73437297)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló, Törökvész-stadionok, felújított, bővíthető, tetőtér megvásárolható, befektetés, parkoló, kert! Ne keressen tovább! Megt...
94 900 000 HUF
1 116 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43535434)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75937981)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 3. emeleti 2 szobás panel lakás zugló egyik legkedveltebb, zöldövezeti RÉSZÉN! Budapest XIV. kerü...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XIV. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal