Eladó ingatlan Budapest XIV. kerületben (2123 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 123 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (64954237)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74773397)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelébenEladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ú...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi sorház hirdetés (47981936)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 113 m2
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében, Alsórákos csendes, rendezett, családi házas övezetében kínálunk megvételre egy igazán szerethető, 60...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (78234939)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 14. kerületében, Kiszugló szívében egy 59 nm-es, teljesen felújítandó állapotú tégla lakás, amely tökéletes sajá...
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34755937)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló kiemelten keresett részén eladó egy gyönyörű otthon! EXKLUZÍV lehetőség a piacon, új hirdetés! Eladó a XIV. kerületbe...
64 999 000 HUF
1 181 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (41348364)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XIV. kerületben a Kerepesi úton 1972-ben épült 10 emeletes szigetelt panel épület 10. emeleti világos, 1+2 félszobás 55 nm-es l...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (43237293)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIV. kerület közkedvelt részén, Nagyzuglóban, a Pillangó park és az Örs vezér tér közelében, 3. emeleti, közepes állapotú, 52...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39939746)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület belső udvarra néző, teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás várható átadás: 2026. 06. 01. Budapest XIV. kerületébe...
101 000 000 HUF
2 104 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43744718)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XIV. Új építésű duplex LAKÁSMegvételre kínálok Nagyzugló városrészen egy, új építésű 89m2+6m2-es, erkélyes, dupla komfortos, be...
99 900 000 HUF
1 085 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48419731)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerület határán nyugodt környéken eladó ez 39 nm-es másfél szobás, teraszos kis lakás. Az ingatlan elképesztően világos, ...
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38184942)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27317329)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39497255)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (37548338)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csendes, zöld környezetben lévő lakás a Papp László Sportaréna közelében! Budapesten, a Papp László Budapest Sportaréna közve...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34753897)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, azonnal költözhető tégla lakás Zugló zöldövezeti részén! Budapest XIV. kerületének egyik kedvelt, parkos részén, a S...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (69284432)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XIV. kerületében, Alsórákos csendes, családi házas övezetében eladóvá vált egy 1 + 2 félszobás, 2. emeleti panel lakás...
66 900 000 HUF
1 194 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74397415)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes otthon kiváló közlekedéssel – Zugló szívében, azonnali szerelem! Budapest XIV. kerületének kedvelt részén, a...
62 000 000 HUF
1 319 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94357824)