Eladó ingatlan Budapest XVI. kerületben (846 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 846 db
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (43772739)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kertkapcsolatos családi béke Árpádföld szívében! Eladóvá vált a XVI. kerület egyik legkedveltebb részén, az Európa Lakóparkba...
112 700 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (52532784)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
112 700 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (36323361)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás loggiával, zöld környezetben XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepEladó egy 55 m²-es, jó állapotú, első ...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (57431875)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 7
Különleges adottságú családi ház eladó Budapest XVI. kerület kertvárosi részén Budapest XVI. kerületének csendes, kertvárosi ut...
349 000 000 HUF
1 100 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (84442347)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Rákosszentmihályon egy stabil, jó állapotú, 2 szobás ikerházat, amely kiváló lehetőséget kínál bővítésre vag...
108 990 000 HUF
1 702 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (73976397)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben épül...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (72347782)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségű, modern családi ház Mátyásföldön medencével, szaunával, borospincével. Budapest XVI. kerületének egyik l...
260 000 000 HUF
992 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (77457929)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Duplakomfortos lakás az Egyetem közvetlen szomszédságában? Igen! Ez a 16. kerületben található 87 négyzetméteres lakás kiváló l...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (74337877)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett, ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (72424599)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Otthonos családi ház a XVI. kerület kedvelt Irha utcájában azonnal költözhető állapotbanA XVI. kerület csendes, családi házas r...
137 000 000 HUF
1 356 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (38473321)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (89654586)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kertkapcsolatos béke Árpádföld szívében, Modern otthon az Európa Lakóparkban ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapes...
112 700 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi iroda lakásban hirdetés (84754212)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó lakás MÁTYÁSFÖLDÖN! ! ! Eladó egy + félszobás lakás a Budapest, XVI. kerületének méltán közkedvelt részén Mátyásföldön....
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (41739331)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Eladó egy ikerház Budapest XVI. kerületében, Cinkotán, amely tökéletes választás családok számára. Az ingatlan kiváló állapotba...
189 900 000 HUF
1 055 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (95373344)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
112 700 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (35363554)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 4
Eladó exkluzív, családbarát családi ház a XVI. kerület egyik legkedveltebb, nyugodt utcájában! Ha Ön egy olyan otthont keres, a...
269 000 000 HUF
1 185 022 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (35638123)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 7
Különleges adottságú családi ház eladó Budapest XVI. kerület kertvárosi részén Budapest XVI. kerületének csendes, kertvárosi u...
349 000 000 HUF
1 100 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb iroda hirdetés (33524952)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok a 16. kerületben egy 620nm-es egy szintes irodát! Elrendezés szerint: -17 db szoba található (kisebbek és na...
245 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48424332)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladó 16. kerület, Sashalom csendes mellékutcájában, családi házas környezetben, egy új építésű, földszintes, 151 nm-es, nappal...
239 000 000 HUF
1 582 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (35313739)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 5
CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Budapest XVI. kerület Modern, energiatakarékos családi ház elad...
253 500 000 HUF
1 545 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XVI. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal