Eladó ingatlan Budapest XVI. kerületben (846 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 846 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (17339247)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 6
Foglaljon előre! Legyen lépéselőnyben! Fektessen be Budapesten:EXCLUZÍV vendég. Befektetői PROGRAM! ! ! Fedezze fel a lehetőség...
199 000 000 HUF
708 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (72263591)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy felújítandó 160 nm. Ingatlan Budapest 16. kerületében, egyik legforgalmasabb főútján! Az ingatlan remek lehetőséget k...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (44493565)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Duplakomfortos lakás az Egyetem közvetlen szomszédságában? Igen! Ez a 16. kerületben található 87 négyzetméteres lakás kiváló l...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (85432353)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 6
Eladó 16. kerület Gyönyörű szép részén újszász utcában 230 nm ingatlan 1079 nm kertel aminek az utca frontja 60 méter! Akár cég...
1 580 000 000 HUF
6 869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (54333977)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 2 fél
Cinkotán, 280 nm-es kétszintes lakás eladó - 2 lakrész, 160 nm-es pincével! XVI. kerület csendes, kertvárosi részén kínálunk ...
198 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (33199373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (57776639)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan hirdetés fiatal felnőttek számára készült, akik saját otthonukat keresik vagy befektetési lehetőséget fontolgatn...
77 900 000 HUF
1 038 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (33589314)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 1
Ha egy igazán különleges, csendes és rendezett környezetben keresed új otthonodat, akkor ez a Rákosszentmihályon található, 40 ...
46 200 000 HUF
962 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (97783337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Árpádföld és Cinkota határán egy 962 nm-es, tehermentes, üres, közműves építési telek csendes, kiépült kertvárosi lakókör...
109 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (84651559)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű tágas lakás Mátyásföldön Eladó Budapest, XVI. kerület Mátyásföld részén egy új építésű nappali +3 szobás kert...
155 000 000 HUF
1 383 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (33189625)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern lakás Rákosszentmihály csendes részén – első lakóját keresi Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihály kertvárosi, nyu...
67 900 000 HUF
1 940 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (57272567)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 16. kerületben, Árpádföldön, csendes, rendezett kertvárosi környezetben egy 85 nm-es, 3 szobás, átlagos állapotú család...
136 900 000 HUF
1 610 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (63333732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Ha olyan otthont keresel amibe csak beköltöznél és élveznéd a harmóniát és a kényelmet, akkor ez a te lakásod! Kettő éve telj...
129 900 000 HUF
1 510 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (55535224)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 146 m2
Szobaszám: 4
Bp. XVI. Ker. Mátyásföld -Petőfiket csendes mellékutcájában, új-építésű, belső 2 szintes, 105 nm-es sorház + 147 nm-es saját ke...
155 000 000 HUF
1 476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (14434354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Új, kiváló állapotban lévő ikerházat kínálok eladásra Budapest XVI. kerületében, az Árpádföldön. Az ingatlan alapterülete 157 ...
179 900 000 HUF
1 138 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48662942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 6
Eladó 3 szintes, 6 szobás családi ház Sashalmon, Lillafüred utca XVI. kerület, Sashalom, Lillafüred utca csendes, kertvárosia...
129 000 000 HUF
806 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64319966)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Otthonos családi ház a XVI. kerület kedvelt Irha utcájában azonnal költözhető állapotban A XVI. kerület csendes, családi házas...
137 000 000 HUF
1 356 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32693554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, napfényes családi ház Budapest XVI. kerület Ez a modern, világos és jól megtervezett családi ház ideális választá...
229 500 000 HUF
956 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (29785673)