Eladó ingatlan Budapest XVI. kerületben (846 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 846 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (88374489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Sashalom csendes utcájában elegáns, egyszintes ház ELADÓ! CSOK Plusz igénybe vehető! Megvételre kínálok egy 108 nm-es, felúj...
134 000 000 HUF
1 240 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (83343933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 8
Háromlakásos családi ház rákosszentmihályon, a szilas-patak közelében ELADÓ! Megvételre kínálok egy összesen 180 nm alapterül...
177 500 000 HUF
934 210 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (52861795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó újszerű tágas lakás Budapest XVI. kerületében Eladó Budapest, XVI. kerületében, Sashalom részén kertvárosi környezetben ...
134 900 000 HUF
1 226 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (37494516)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 7
Csak az iroda kínálatában! XVI. kerület kiemelt elhelyezkedésű, kertvárosias részén eladó, egy 837 négyzetméteres telken lévő ...
182 000 000 HUF
455 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (26665439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 6
Foglaljon előre! Legyen lépéselőnyben! Fektessen be Budapesten:EXCLUZÍV vendég. Befektetői PROGRAM! ! ! Fedezze fel a lehetőség...
199 000 000 HUF
708 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (49963992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy felújítandó 160 nm. Ingatlan Budapest 16. kerületében, egyik legforgalmasabb főútján! Az ingatlan remek lehetőséget k...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (44439798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest csendes, kertvárosi részén, Rákosszentmih...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (75955312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XVI. kerületben, Árpádföldön 127 nm-es tehermentes, intim kerttel rendelkező, Jakuzzis családi házat 904 nm...
169 900 000 HUF
1 337 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (84593164)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Duplakomfortos lakás az Egyetem közvetlen szomszédságában? Igen! Ez a 16. kerületben található 87 négyzetméteres lakás kiváló l...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (95941633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (84437399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Veres Péter úton, frekventált helyen, Hév megállóban kínálok eladásra egy több célra is hasznosítható üzlethelységet. Az utca...
155 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (53476562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Olyan különleges ingatlant keres, ami több leh...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45832893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 316 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Álmai otthona várja Budapest csendes, zöldövezeti részén, zugló határában, a XVI. kerületben. Ez az 1996-ban épült, napfényes t...
360 000 000 HUF
1 139 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (42121931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (84985999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34499217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Befektetők és összeköltözők FIGYELEM! ! ! Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (59228965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (34992254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XVI. kerületben, Árpád-földön 157 nm-es tehermentes, intim kerttel rendelkező, Jakuzzis családi házat 904 n...
169 900 000 HUF
1 082 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (43557943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 313 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 5
XVI. kerület legszebb részén, Ómátyásföldön 1085nm-es telken keresi Új tulajdonosát egy nettó 313nm-es Rezidencia! Az ingatlan ...
380 000 000 HUF
1 214 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (83815427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező, 220 nm-es, háromszintes ikerházat Budapest 16. kerületének Rákosszent...
254 900 000 HUF
1 158 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XVI. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal