Eladó ingatlan Budapest XX. kerületben 35 millióig (81 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest XX. kerületben 35 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 81 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33792694)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a Balla Ingatlaniroda kínálatában, megvételre kínálok egy felújított 31 nm-es, 1 szobás lakást egy kétszintes rendezett el...
32 900 000 HUF
1 061 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (78474779)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kihagyhatatlan lehetőség Budapest 20. kerületében! UTCAFRONTOS üzlethelyiség ELADÓ! Budapest XX. kerületében, kertvárosi környe...
29 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (94324992)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Budapesten a 20. kerületben csendes környezetben eladó egy 1 szobás ház osztatlan közös tulajdonú telken. Az...
34 900 000 HUF
1 090 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99423323)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, rendezett, jól megközelíthető környezetben kínálunk megvételre egy 26 m²-es, saját előterasszal rende...
35 000 000 HUF
1 346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85254737)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. kerületben a Határ úthoz közel eső helyen kis kuckó ELADÓ! Társasházi lakás! 16Nm-es, 1 szobás, jó állapotú ingatlan. ...
25 500 000 HUF
1 593 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (97373287)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakás rendezett társasházban azonnal költözhető! a hétlakásos, rendezett udvarral rendelkező társasház 5-ös számú lakása ...
29 999 999 HUF
937 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94659764)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és azonnal költözhető, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (17539936)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 4
Befektetőknek szóló ajánlat, jelenleg nem beköltözhető HÁZ! Pesterzsébet központjának közelében, 343 nm-es telken álló kétszint...
32 000 000 HUF
237 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24514446)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27274957)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, zárt lakótelepen lévő, felújított állapotú TÉGLALAKÁS A lakás műszaki állapota jó, a villamosvezetékek és a vízvezeté...
32 900 000 HUF
1 134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (31439149)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest XX. kerület (Pesterzsébet) frekventált részén, lakótelep mellett eladó egy fél éve teljes körűen felújított, igényesen...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (64366247)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (52342448)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65335795)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23528439)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (83789635)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Kicsit régi? Igen! Fel kell újítani? Igen! De akkor miért jó? Mert lehet egy saját vagány kis kertes házikód Erzsébeten. ...
24 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55672359)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálunk Budapest XX. kerületében egy téglaépítésű házban található, 30 nm-es, 1 sz...
33 500 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94935133)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XX. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal