Eladó ingatlan Budapest XX. kerületben 35 millióig (81 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest XX. kerületben 35 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 81 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (54597269)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (69354495)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakás rendezett társasházban azonnal költözhető! A hétlakásos, rendezett udvarral rendelkező társasház 5-ös számú lakás...
29 999 999 HUF
937 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (87774897)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Modern kertvárosi életérzés – teljesen felújított, különbejáratú házrész saját, 100 m² -es kerttel – PESTERZSÉBETEN Eladásra k...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb garázs hirdetés (37119186)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Pesterzsébeten, a Mediterrán lakóparkban 13 nm teremgarázs helyet. Birtokbaadás: Azonnal
6 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (89454534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében eladásra kínálok egy 25 nm-es társasházi lakást. Az ingatlanban szoba, konyha, fürdőszoba található. M...
30 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (97322124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 4
Befektetőknek szóló ajánlat, jelenleg nem beköltözhető HÁZ! Pesterzsébet központjának közelében, 343 nm-es telken álló kétszi...
32 000 000 HUF
237 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (74439547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. Ker. Kispesten főútvonalon utcai bejáratú felújított 46 nm-es-es lakás besorolású üzlethelység eladó. Kiváló lokác...
33 990 000 HUF
738 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55498347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 990 000 HUF
738 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (25476367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén egy igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik el, üzletek, is...
64 900 HUF
1 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (75343753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XX. Pesterzsébeten, határ út közeli 1 szobás lakás eladó! EGY tulajdonos, rendezett papírok! Alacsony rezsiköltség! Kiváló köz...
24 900 000 HUF
889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (37744444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó házrész Budapest 20 Erzsébetfalván, a Vécsey utcában. A telek mérete összesen 546 nm, amin három lakás talál...
28 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92793383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínáljuk Pesterzsébeten, a Sárrét utcában az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlant: - Tulajdoni lapon 43m2, a v...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (25838273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos, világos kis lakás nyugodt környezetben - ideális otthon vagy befektetés! Budapest XX. kerületének egyik legc...
26 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37517387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és azonnal költözhető, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77555251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53367454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
26 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43779797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83421179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a 20. kerületben egy 36 négyzetméteres másfél szobás kislakást. Csendes környék, nemrég felújított ingatlan. ...
23 000 000 HUF
718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő