Eladó ingatlan Cegléd 60 millióig (317 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Cegléd 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 317 db
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (38364338)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pest vármegye, Cegléd városban eladó egy 75 m2 es családi ház. Az ingatlan vályog falazattal épült és egy 505 m2 es telken hely...
29 500 000 HUF
393 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (34363113)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 3
*** Egy otthon, ahol minden nap egy kicsit szebb! *** Pest vármegye, Cegléd Úrinegyed városrészén hangulatos családi ház - 99 ...
59 900 000 HUF
605 050 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (92635311)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (34467337)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Kiemelkedő ajánlat - 3 külön lakrész 1 épületben - egyedi lehetőség Cegléd szívében! *** Pest vármegye, Cegléd belvárosába...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (73734383)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (44278563)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (57457386)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Cegléden, csendes környezetben eladó egy 74 m2 családi ház egy 406 m2-es telken! Az ingatlan vegyes falazatú, elrendezése prakt...
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi ikerház hirdetés (35498888)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Cegléden, csendes környezetben eladó egy 71 négyzetméteres, két szintes családi ház, 900 m2-es telken! Az ingatlan 2000-ben épü...
59 900 000 HUF
843 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi hétvégi ház hirdetés (66231949)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: 1
Pest vármegye területén, Cegléden az Öregszőlőben eladó egy 1282 nm-es telken fekvő, 81 nm-es szerkezetkész családi ház. Ingat...
39 900 000 HUF
492 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (45424283)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pest vármegye területén, Cegléden eladó egy 75 m2 es családi ház. Az ingatlan vályog falazattal épült és egy 505 m2 es telken h...
29 500 000 HUF
393 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (53428598)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléd egyik kedvelt, központi elhelyezkedésű részén kínálunk megvételre egy 57 m²-es, erkélyes lakást egy 10 emeletes, liftes ...
43 500 000 HUF
763 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi ikerház hirdetés (44388345)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegyében, Cegléden, csendes környezetben eladó egy 71 nm-es, két szintes családi ház, 900 m2-es telken. Az ingatlan 200...
59 900 000 HUF
843 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tanya hirdetés (64469673)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: n/a
Cegléd közkedvelt horgásztavánál kínálunk megvételre egy rendezett, jól kihasználható telken elhelyezkedő horgásztanyát. Főbb...
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (12483923)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi ikerház hirdetés (77716364)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
843 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (39954977)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (47424224)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléden, panellakás – kiváló választás ingázóknak! Cegléden, a vasútállomás és a buszpályaudvar közvetlen közelében kínálunk ...
47 700 000 HUF
733 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (83155745)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított lakás cegléden, a belváros SZÍVÉBEN! Eladásra kínálunk Cegléden egy téglaépítésű, 50 m2 hasznos alapt...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (33913779)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
* * * Belvárosi tágas, 78 nm-es nappali + 2 szobás lakás eladó, 12 nm-es erkéllyel * * * Belvárosi elhelyezkedéssel kínálunk me...
59 900 000 HUF
767 948 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi lakóövezeti telek hirdetés (38715945)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: n/a
Cegléden, a Csengeri városrészben eladó egy 564 nm-es, kivett beépítetlen terület besorolású telek. Az ingatlan ideális választ...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Cegléden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal